Склад учнівського Парламенту ДНЗ «Нововолинський ЦПТО»
2022-2023 н.р. (оновлений)
Президент: Гупало Надія(гр.53)
Віце-президент: Романов Микола(гр.31)
Комітети:
1.Навчальний та правовий комітет
Голова: Бречко Іван(гр.31)
Члени комітету: Ілюкевич Олена(гр.53)
Фуйор Ернест(гр.31)
2.Комітет спортивної та просвітницько-масової роботи
Голова: Демчук Ірина(гр.61)
Члени комітету: Латута Вероніка(гр.53)
Біла Катерина (гр.40)
3.Комісія інформації та зв’язків з громадськістю
Голова: Бригіда Юлія(гр.51)
Члени комітету: Гупало Вероніка(гр. 22)
Гончаренко Тетяна(гр.53)
4. Комітет екологічної та волонтерської діяльності
Голова: Барчук Марія(гр. 61)
Члени комітету: Шостакевич Вікторія (гр.40
Савік Вадим(гр.31)
Федчук Богдан(гр.31)
5.Комітет культури та відпочинку
Голова: Герець Тетяна(гр. 61)
Члени комітету: Волченкова Марія(гр.53)
Злотко Владислав(гр.31)
Склад учнівського Парламенту ДНЗ «Нововолинський ЦПТО»
2022-2023 н.р.
Президент: Гупало Вероніка(гр.22)
Віце-президент: Романов Микола(гр.31)
Комітети:
1.Навчальний та правовий комітет
Голова: Гнєдін Владислав(гр.32)
Члени комітету: Ілюкевич Олена(гр.53)
2.Комітет спортивної та просвітницько-масової роботи
Голова: Калюх Іванна(гр.53)
Члени комітету: Латута Вероніка(гр.53)
3.Комісія інформації та зв’язків з громадськістю
Голова: Гупало Надія(гр.53)
Члени комітету: Гончаренко Тетяна(гр.53)
4. Комітет екологічної та волонтерської діяльності
Голова: Шостакевич Вікторія (гр.40)
Члени комітету: Бречко Іван(гр.31)
Савік Вадим(гр.31)
Федчук Богдан(гр.31)
5.Комітет культури та відпочинку
Голова: Біла Катерина (гр.40)
Члени комітету: Волченкова Марія(гр.53)
Злотко Владислав(гр.31)
Фуйор Ернест(гр.31)
Склад учнівського Парламенту ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» 2021-2022 н.р.
Президент: Гупало Вероніка(гр.22)
Віце-президент: Романов Микола(гр.31)
Комітети:
1.Навчальний та правовий комітет
Голова: Гнєдін Владислав(гр.32)
Члени комітету: Сахарук Еммануїл(гр.32),
2.Комітет спортивної та просвітницько-масової роботи
Голова: Кіреєв Владислав (гр.32)
Члени комітету: Латута Вероніка(гр.53)
Ілюкевич Олена(гр.53)
3.Комісія інформації та зв’язків з громадськістю
Голова: Гупало Надія(гр.53)
Члени комітету: Шваб Єлизавета(гр.53)
Гончаренко Тетяна(гр.53)
Бойков Денис (гр.45)
4. Комітет екологічної та волонтерської діяльності
Голова: Шостакевич Вікторія (гр.40)
Члени комітету: Гайдик Дарина(гр.41)
Бречко Іван(гр.31)
Савік Вадим(гр.31)
Федчук Богдан(гр.31)
5.Комітет культури та відпочинку
Голова: Біла Катерина (гр.40)
Члени комітету: Волченкова Марія(гр.53)
Калюх Іванна(гр.53)
Злотко Владислав(гр.31)
Фуйор Ернест(гр.31)
Склад учнівського Парламенту Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти»
2020-2021
Президент: Яровик Максим (гр.21)
Віце-президенти: Марчук Рафаель(гр.21),Кіреєв Влад ( гр32)
Комітети:
1.Навчальний та правовий комітет
Голова: Кіндер Альона (гр.45)
Члени комітету: Павчук Іванна (гр.45), Борисенко Катерина (гр.52),
2.Комітет спортивної та просвітницько-масової роботи
Голова: Ярощук Дмитро (гр.45)
Члени комітету: Туз Владислав (гр.45), Георгієв Іво(гр.45), Бонецький Назар (гр.33), Цибуховський Захар (гр.33)
3.Комісія інформації та зв’язків з громадськістю
Голова: Чемко Тетяна (гр.52)
Члени комітету: Павловська Тетяна(гр.42), Скипальська Дана (гр.61), Новосад Марина(гр.45), Корнійчук Владислав(гр.33)
4. Комітет екологічної та волонтерської діяльності
Голова: Гніздюх Мілана (гр.45)
Члени комітету: Грицевич Валентина(гр.45), Приходько Дарина(гр.45), Тарасюк Юлія(гр.61), Комар Артем (гр.33), Шевченко Соломія (гр.47)
5.Комітет культури та відпочинку
Голова: Лазарук Ольга (гр.52),
Члени комітету: Кушнір Сніжана(гр.52), Драголюк Яна(гр.52),Гнєдін Владислав (32)
2019-2020
Президент: Яровик Максим (гр.21)
Віце-президенти: Марчук Рафаель(гр.21),
Моісєєва Діана (гр.50)
Комітети:
1.Навчальний та правовий комітет
Голова: Кіндер Альона (гр.45)
Члени комітету: Павчук Іванна (гр.45), Борисенко Катерина (гр.52),
2.Комітет спортивної та просвітницько-масової роботи
Голова: Ярощук Дмитро (гр.45)
Члени комітету: Туз Владислав (гр.45), Георгієв Іво(гр.45), Бонецький Назар (гр.33), Цибуховський Захар (гр.33)
3.Комісія інформації та зв’язків з громадськістю
Голова: Чемко Тетяна (гр.52)
Члени комітету: Павловська Тетяна(гр.42), Скипальська Дана (гр.61), Новосад Марина(гр.45), Корнійчук Владислав(гр.33)
4. Комітет екологічної та волонтерської діяльності
Голова: Гніздюх Мілана (гр.45)
Члени комітету: Грицевич Валентина(гр.45), Приходько Дарина(гр.45), Тарасюк Юлія(гр.61), Комар Артем (гр.33), Черненко Павло(гр.21)
5.Комітет культури та відпочинку
Голова: Лазарук Ольга (гр.52)
Члени комітету: Кушнір Сніжана(гр.52), Драголюк Яна(гр.52)
Коментарi