FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Заклад професійно-технічної освіти в своєму перспективному розвитку серед пріоритетних цілей визначає виховання сучасної людини, яка житиме за інноваційними законами глобалізації, матиме всебічний розвиток, буде самостійною та самодостатньої. Тому одне з головних завдань центру є створення умов для формування інноваційного освітнього середовища, що відповідає запитам сучасної молоді, потребам формування полікультурних навичок, здатності до інтеграції в сучасне європейське та світове суспільство. Відповідно до поставлених завдань, заклад освіти визначився з напрямами роботи з даної проблеми в руслі реалізації молодіжних проектів із залученням міжнародного, громадського партнерства, створення просторів для творчої діяльності.

В Нововолинському центрі професійно-технічної освіти реалізовуються проекти по створенню молодіжного простору, який в перспективі має сформувати молодіжну організацію задля забезпечення можливості участі в грантових програмах; співпраці з добровольцем Корпусу Миру США за проектом «Молодіжний розвиток»; збереження та відновлення природнього та культурного місцевого середовища.

Ефективність інноваційної діяльності підтверджують результати, які дозволяють стверджувати про можливості реалізації масштабних задумів щодо підтримки та розвитку молоді.

/Files/images/пректи 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 566

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.