FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Інформація про доступність будівель, споруд і приміщень для осіб з особливими освітніми потребами.

З метою забезпечення рівного права на освіту всіх дітей, у Державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» створено належні та безпечні умови для навчання здобувачів освіти з особливими потребами:

– забезпечено безперешкодний доїзд до закладу освіти, навчального корпусу, безпроблемне та безпечне пересування дорогами, пішохідними доріжками;

– обладнано пандуси до навчального корпусу, у якому здійснюється забезпечення освітнього процесу, їдальні, гуртожитку (за адресою вул.. Луцька,24);

– в навчальному корпусі безбар’єрний вхід, безперешкодний рух (відсутність порогів), широкий коридор, який дозволяє маневрувати колісним кріслом (предмети інтер’єру в коридорі не ускладнюють пересування), доступні та достатньо широкі двірні прорізи;

– обладнано пристосований для використання санвузол;

– оформлено зони відпочинку на території закладу освіти, в навчальному корпусі;

– забезпечено вільний доступ до всесвітньої мережі Інтернет.

Для дитини, яка користується візком, створено відповідні зручні умови для розміщення за партою.

Для дітей з вадами слуху передбачено візуальну інформацію.


Інформація про умови проживання слухачів, їх відповідність санітарним нормам

Для проживання іногородніх учнів (слухачів) є два гуртожитки на 180 та 190 місць. Гуртожитки готельного та блочного типу. Для проживання учнів тут створено відповідні соціально-побутові умови.

У гуртожитку готельного типу секції складаються з 2-х кімнат, розрахованих на 2 і 4 ліжко-місця, туалетної кабіни і кабіни з умивальником. В кімнатах шафи, ліжка, тумбочки, столи і крісла. Кожному жителю видається м’який інвентар: матрац, подушка, комплект постільної білизни, покривало, ковдра, килимок до ліжка. В усіх санітарно-побутових приміщеннях зроблено сучасні ремонти. Кімната гігієни обладнана душовою кабіною, електронагрівачем для води, гладильною дошкою, прасками, тазами тощо.

На першому поверсі знаходиться кухня з їдальнею, де можна приготувати або розігріти страву, поїсти та помити посуд. Кухня обладнана мийкою, водонагрівачем, жаростійким столом, столом для розробки, електроплитами, посуд та кухонний інвентар. В їдальні встановлені столи, кухонні шафи, холодильники. Гуртожиток знаходиться біля центрального корпусу.

У гуртожитку блочного типу учні (слухачі) проживають у 2-х і 3-х місних кімнатах. Кожна із кімнат обставлена меблями (ліжка, шафа, стіл, тумбочки, комод, стільці). При поселенні видається м'який інвентар: матрац, подушка, одіяло, покривало, доріжка на підлогу. На блок обладнано кухні та приміщення із санвузлами. В кухнях встановлено електроплити, мийки із тумбочками, є стіл і стільці. Гуртожиток знаходиться біля корпусу відділення.

В гуртожитках знаходиться медичний пункт, кімната психолога. Ізолятор для хворих облаштований меблями, які можна мити і дезінфікувати, є сучасна душова кабіна, туалет, електронагрівач для підігріву води. Є кімнати для приїжджих.

Для відпочинку та проведення занять за інтересами для учнів(слухачів), що проживають у гуртожитку обладнано спортивні кімнати, де можна пограти в теніс, шашки, шахи; оформлено актову залу, кімнату для перегляду фільмів, кімнату відпочинку тощо.

У штат гуртожитків входять: коменданти, вихователі, чергові по гуртожитку, техпрацівники, слюсар-сантехнік, електрик.

Поселення в гуртожиток здійснюється комендантами на підставі заяви, паспорта. Особі, яка заселяється в гуртожиток, вказується надане місце для проживання, надається необхідний інвентар, білизна, перепустка на право входу до гуртожитку. На кожного слухача ведеться відомість, в якій він розписується за отриманий інвентар. Мешканець ознайомлюється з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку, правилами техніки безпеки і пожежної безпеки. Всі слухачі, які проживають в гуртожитку реєструються згідно чинного законодавства.

В гуртожитках панує атмосфера доброзичливості, уваги до кожного проживаючого, турбота про молодь, задоволення їх культурних запитів та інтересів, духовне зростання.

Кiлькiсть переглядiв: 217

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.