FacebookYouTubeПідписатися на RSS

На базі ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» відкрився «Дружній простір» — проєкт з підтримки дітей та підлітків, що постраждали від війни


3 березня у стінах нашого навчального закладу розпочав діяти проєкт «Дружній простір» метою якого є пом'якшити негативний вплив на психоемоційний стан дітей та молоді, надати їм підтримку, зокрема психологічну.

Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд "Професійний розвиток Харкова"» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Наш навчальний заклад став одинадцятим дружнім простором в Україні, адже проєкт вже втілюється у Вінниці, Дніпрі, Новомосковську, Гадячі, Горішніх Плавнях, Сокалі, Кіцмані, Тернополі, Івано-Франківську та Новоукраїнці. А вже незабаром Україною відкриється ще 4 таких хаби.

На відкриття завітали діти, підлітки, а також їхні батьки, що проживають у нашому притулку для ВПО. Учасників урочисто привітали директорка закладу Валентина Приступа, заступник голови Поромівської ТГ Василь Власюк, керівниця відділу освіти, культури, сім'ї молоді та спорту Надія Жук та голова наглядової ради закладу освіти Андрій Бокоч.

Після знайомства підлітки зібралися біля круглого столу «Генерація ідей», де напрацювали теми та ідеї майбутніх заходів проєкту. Результати мозкового штурму написали на кольорових наліпках та прикріпили на символічне «Дерево побажань». Тим часом малюки розважилися та зняли емоційну напругу разом з веселою аніматоркою. Вони пограли в ігри та виконали корисні інтерактивні вправи. А наприкінці на всіх чекало солодке частування.

Надалі у хабі будуть проводитися розвивальні та розважальні заходи для дітей та молоді різного віку. Зокрема заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. Також у межах «Дружнього простору» будуть надаватися індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитися майстеркласи з психологічної розрядки.

Участь у заходах безоплатні, до участі запрошуються діти та підлітки громади — як ВПО, так і місцеві жителі.

Тож чекаємо на вас у дружньому просторі!

/Files/images/2023/зображення_viber_2023-03-07_10-37-01-199.jpg /Files/images/2023/зображення_viber_2023-03-07_10-37-01-422.jpg /Files/images/2023/зображення_viber_2023-03-07_10-37-01-529.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.