FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Тренінг " Як не стати живим товаром!"

Цікаво і повчально пройшла година спілкування з елементами тренінгу «Як не стати живим товаром» в читальному залі Нововолинської міської бібліотеки. Присутні учні ДНЗ «Нововолинського ЦПТО» пройшли тренінг, який провели бібліотекарі Інні Кронберг та Оксана Жабровець, а запрошений юрист з бюро правової допомоги розповіла про те, як не стати жертвами торговців людьми, як не потрапити на гачок злочинців та навчитися уникати небезпеки для близьких та рідних.

/Files/images/novini/живийтовар1.jpg /Files/images/novini/живийтовар2.jpg /Files/images/novini/живийтовар3.jpg


Зустріч з письменником Мирославом Дочинцем

Четвертого червня учням групи № 53 пощастило відвідати творчу зустріч з одним із найзагадковіших сучасним українським письменником Мирославом Дочинцем.

Захід проходив в читальній залі центральної бібліотеки і зібрав поціновувачів творчості письменника, видавця, журналіста, філософа, публіциста, лауреата Шевченківської премії, члена Асоціації українських письменників.

З творчою біографією Мирослава Івановича присутніх ознайомила директор ЦБС Світлана Кухарук.

На сторінках своїх книжок автор шукає відповіді на одвічні питання, що близькі кожному: хто ми, для чого прийшли в цей світ, куди йдемо. Спілкуючись з Мирославом Дочинцем присутні доторкнулися до споконвічної мудрості українського народу, яку зберігають Карпатські гори.

Співробітники та читачі подякували Мирославу Івановичу Дочинцю за зустріч і побажали наснаги у написанні нових непересічних творі.

Всі бажаючі змогли придбати улюблені книги з автографом письменника.

/Files/images/bbl/spvpratsya/1Мирославом Дочинцем.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/2Мирославом Дочинцем..jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/3Мирославом Дочинцем.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/4Мирославом Дочинцем..jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/5Мирославом Дочинцем..jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/6Мирославом Дочинцем..jpg


Зустріч з поетом

10 квітня напередодні ювілею поета Юрія Андросова центральна міська бібліотека запросила учнів нашого центру на годину поезії «Гірко розривається римами душа». Відбулася зустріч 75-ти річного поета з молоддю. На заході звучали чудові поезії пана Юрія у виконанні бібліотекарів та автора.

Ювіляра щиро привітали колеги по перу та директор книгозбірні Світлана Кухарук.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом1.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом2.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом3.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом5.jpg


Вже не одне десятиліття наш навчальний заклад співпрацює з центральною бібліотекою м. Нововолинська. Підтвердженням цьому стануть світлини найрізноманітніших заходів, які проводять бібліотекарі в читальному залі своєї книгозбірні та в нашому училищі.


/Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_24.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_01.jpg
/Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_05.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_06.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_07.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_09.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_04.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_12.jpg
/Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_15.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_11.jpg /Files/images/bbl/spvpratsya/p03_014_03.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 523

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.