/Files/images/kadri/Приступа.jpg

Прізвище ім’я по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації
Приступа Валентина Іванівна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1977 р., вчитель математики Директор Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти, 2016р

/Files/images/kadri/Курилович.jpg

Прізвище ім’я по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації
Курилович Лариса Євгеніївна Спеціаліст, Брестський інженерно-педагогічний інститут, 1987р., інженер-будівельник Заступник директора з навчально-виробничої роботи Спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України, 2015р.

/Files/images/kadri/Селецька.jpg

Прізвище ім’я по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації
Селецька Наталія Михайлівна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1984 р., вчитель фізики і математики Заступник директора з навчально-виховної роботи Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, Відмінник освіти України, 2019р.


Адміністративний склад

№ з/п Прізвище ім’я по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації
1 2 3 4 5
1. Дудюк Борис Арсенович Бакалавр, Нововолинський електромеханічний технікум, 1993, технік-технолог; Національний університет «Львівська політехніка», 2019р., транспортні технології Старший майстер 2015 р.
2. Савчук Галина Василівна Спеціаліст, Тернопільська академія народного господарства, 2004 р., менеджмент зовнішньої економічної діяльності; Львівський інститут економіки та туризму, 2015 р., менеджер організацій готельного і ресторанного бізнесу Старший майстер Спеціаліст першої категорії, Відмінник освіти України, 2016 р.
3. Вавринюк Олена Миколаївна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1980р., вчитель фізичного виховання Керівник фізвиховання Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2015р.
4. Рощина Ніна Миколаївна Спеціаліст, Рівненський національний університет водного господарства та природокористування, 2006р., спеціаліст з прикладної математики Методист Спеціаліст першої категорії, 2015 р.
5. Войтович Світлана Анатоліївна Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л. Українки, 1999 р., історик, викладача історії Тернопільський національний економічний університет, 2009 р., спеціаліст з фінансів Методист Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.



Викладачі загальноосвітніх предметів

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Який предмет читає / посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації
1 2 3 4 5
1. Галушка Віталій Віталійович Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л.Українки, 2002 р., хімія, викладач хімії Хімія, екологія Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2015р.
2. Дудюк Наталія Анатоліївна Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л.Українки ,1999 р., викладач української мови та літератури Українська мова та література Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2017р.
3. Житнецький Олег Юрійович Спеціаліст, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, 2001 р., фізика, вчитель фізики Фізика, астрономія Спеціаліст вищої категорії, 2016р.
4. Пик Ольга Іванівна Спеціаліст, Львівський університет, 1978 р., географія Географія Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2016р.
5. Панас Галина Іванівна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1982 р., вчитель математики Алгебра, геометрія Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2019р.
6. Семерей Людмила Степанівна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1988 р., вчитель російської мови та літератури Зарубіжна література Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2016р.
7. Стаднік Олена Іванівна Спеціаліст, Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, 1994 р., викладач фізики і математики Фізика, астрономія Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2016р.
8. Бабійчук Оксана Василівна Спеціаліст, Львівський державний університет, 1999 р., біолог, викладач біології Біологія Спеціаліст першої категорії, 2004р.
9. Каганюк Наталія Петрівна Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л.Українки, 2000 р., історик, викладач історії Історія Спеціаліст вищої категорії , 2019р.
10. Лопоша Тетяна Сергіївна Спеціаліст, Рівненський державний гуманітарний університет, 2006 р., англійська мова та література Англійська мова Спеціаліст першої категорії, 2015р.
11. Шаповал Віктор Вячеславович Спеціаліст, Тернопільський інститут народного господарства 1990 р., економіка промисловості Захист Вітчизни Спеціаліст першої категорії, 2015р.
12. Мурзак Оксана Миколаївна Спеціаліст, Волинський національний університет ім. Л.Українки, 2005 р., філолог, викладач української мови та літератури Українська мова та література Спеціаліст другої категорії, 2016р.
13. Лешко Олена Анатоліївна Спеціаліст, Волинський національний університет ім. Л.Українки, 2011р., історик, викладач історії Історія України, правознавство Спеціаліст другої категорії , 2017р.
14. Медик Юлія Ігорівна Спеціаліст, Луцький педагогічний коледж, 2007 р., початкове навчання, англійська мова Волинський інститут економіки та менеджменту, 2012р., філолог, перекладач, викладач іноземних мов Іноземна мова Спеціаліст першої категорії , старший викладач, 2019р.
15. Хотько Валентин Арсентійович Спеціаліст, Східноєвропейський національний університет, 2013 р., викладач фізичного виховання Фізичне виховання Спеціаліст другої категорії, 2018р
16. Жмурко Катерина Іванівна Молодший спеціаліст, Республіканський технікум фізкультури, 1973р., викладач фізичної культури Фізичне виховання Спеціаліст, 2016р.
17. Потурай Людмила Василівна Спеціаліст, Рівненський державний гуманітарний університет, 2011р., філолог Українська мова та література Спеціаліст другої категорії, 2019 р.
18. Струк Тетяна Володимирівна Спеціаліст, Миколаївський державний університет, 2008 р., вчитель української мови та літератури, практичний психолог в закладах освіти Практичний психолог Спеціаліст другої категорії , 2017р.
19. Мельник Надія Іллівна Спеціаліст, Ужгородський державний університет, 1984р., біолог, вчитель біології Вихователь Спеціаліст вищої категорії, 2015р.
20. Селещук Галина Валентинівна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1978р. , вчитель математики Вихователь Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2015р.
21. Назаревич Ольга Олександрівна Спеціаліст, Національний університет «Львівська політехніка», 2010р., соціологія управління навчальним закладом Соціальний педагог Спеціаліст
22. Вавринюк Олена Миколаївна Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1980р., вчитель фізичного виховання Фізичне виховання Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2015р.
23. Макаряк Ольга Анатоліївна Спеціаліст, Рівненський державний гуманітарний університет 2004р., музичне мистецтво Керівник гуртка Культорганізатор другої категорії, 2016р.


Викладачі професійно-теоретичної підготовки

№ з/п Прізвище ім’я по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Який предмет читає / посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації
1 2 3 4 5
1. Гончарова Світлана Григорівна Спеціаліст, Могильовський хімікотехнологічний інститут, 1988 р., технологія хлібопекарної, макаронної і кондитерської промисловості, інженер- технолог Устаткування підприємств харчування Спеціаліст вищої категорії, 2015р
2. Зінчук Олена Євгеніївна Спеціаліст, Тернопільська академія народного господарства, 2010р., менеджмент зовнішньої економічної діяльності, менеджер-економіст; Волинський національний університет ім. Л.Українки, 2010р., спеціаліст з інформатики, викладач Основи галузевої економіки, інформаційні технології Спеціаліст вищої категорії, 2013р.
3. Попова Людмила Іванівна Спеціаліст, Комунарський гірничо-металургійний інститут, 1980р., інженер-викладач будівельних дисциплін Матеріалознавство, технологія лицювальних та плиточних робіт Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2016р.
4. Ненько Галина Іванівна Спеціаліст, Київський технологічний інститут харчової промисловості, 1984р., технологія бродильних виробництв, інженер-технолог Організація виробництва та обслуговування Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2017р.
5. Лучинець Олена Павлівна Спеціаліст, Одеська державна академія холоду, 2002р., інженер-електромеханік; Східноєвропейський національний університет, 2016р. бакалавр з готельно-ресторанної справи, Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2019р.
6. Остяк Світлана Вікторівна Спеціаліст, Київський торгово-економічний інститут, 1981р., технологія і організація громадського харчування, інженер-технолог Технологія приготування їжі з основами товарознавства Спеціаліст вищої категорії, старший викладач 2015р.
7. Сачук Микола Володимирович Спеціаліст, Білоруська державна політехнічна академія, 1994р., машинобудування, інженер-викладач машинобудівельних дисциплін Спецтехнологія Спеціаліст вищої категорії, 2018р.
8. Ошкалюк Наталія Степанівна Спеціаліст, Рівненський державний інститут культури, 1999р., менеджер-економіст соціально-культурної сфери, Тернопільський національний педагогічний університет, 2012р. вчитель технології Технологія виготовлення одягу Спеціаліст першої категорії, 2016р.
9. Чапюк Валентин Володими- рович Спеціаліст, Львівський політехнічний інститут, 1987р., гірничий інженер-електрик Гірнича електротехніка Спеціаліст першої категорії, 2018р.
10. Погребська Олена Ігорівна Спеціаліст, відокремлений підрозділ «Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв», 2013р., дизайн, дизайнер зачіски Перукарська справа Спеціаліст другої категорії, 2016р.
11. Приступа Олена Анатоліївна Магістр, Національний університет харчових технологій, магістр з технології хліба, кондитерських, макаронних виробів, 2013р. Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства Спеціаліст
12. Рудець Василь Іванович Спеціаліст, Дніпропетровський гірничий інститут, 1987р., гірничий інженер Охорона праці Спеціаліст другої категорії, 2019 р.

Майстри виробничого навчання

№ з/п Прізвище ім’я по батькові Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність Професія Тарифний розряд, педагогічне звання, рік останньої атестації
1 2 3 4 5
1. Бікус Ольга Павлівна Молодший спеціаліст, Вітебський індустріально-педагогічний технікум 1980 р., технологія приготування їжі; технік-технолог, майстер виробничого навчання Кухар, кондитер 14 тарифний розряд, 2019р.
2. Гаврилюк Тамара Володимирівна Молодший спеціаліст, Докучаєвський торговий технікум, 1983р., технологія приготування їжі, технік-технолог Кухар, кондитер 13 тарифний розряд, 2016 р.
3. Заходякіна Світлана Володимирівна Молодший спеціаліст, Нововолинський електромеханічний технікум 1998р., економіка підприємства, економіст, бухгалтер Оператор комп’ютерного набору 13 тарифний розряд, 2016 р.
4. Зімович Галина Федорівна Молодший спеціаліст, Вітебський індустріально-педагогічний технікум 1978,технологія приготування їжі Технік-технолог, виробничого навчання Кухар, кондитер 13 тарифний розряд, 2016 р.
5. Ждань Ольга Володимирівна Бакалавр, Хмельницький національний університет, бакалавр професійної освіти, викладач практичного навчання у галузі технології виробів легкої промисловості, 2016р. Кравець, вишивальник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
6. Легун Оксана Вікторівна Спеціаліст, Луцький комерційний технікум, 1998 р., комерційна діяльність, Тернопільська академія народного господарства, 2004р., менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Львівський інститут економіки і туризму, 2015р., менеджер організацій готельного і ресторанного бізнесу Майстер ресторанного обслуговування 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2019 р.
7. Стельмащук Ірина Іванівна Молодший спеціаліст, Київський технологічний технікум, 1997р., швейне виробництво, технік-технолог Кравець, вишивальник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
8. Фесюк Наталія Леонідівна Молодший спеціаліст, Республіканський заочний технологічний технікум, 1987р., технік-технолог швейного виробництва Кравець, вишивальник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
9. Шостак Ірина Сергіївна Молодший спеціаліст, Львівський технікум легкої промисловості, 1994р., моделювання і конструювання одягу, конструктор-модельєр Кравець, вишивальник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
10. Штенько Світлана Григорівна Молодший спеціаліст, Луцьке ПТУ, 1980р., кравець легкого одягу; Нововолинський електромеханічний технікум, 2001р., технологія обслуговування та ремонт устаткування, технік-технолог Кравець, вишивальник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
11. Андрієнко Тетяна Петрівна Молодший спеціаліст, Київський індустріально-педагогічний технікум, 1979 р., обробка металів різанням, технік-технолог, майстер виробничого навчання Верстатник широкого профілю 13 тарифний розряд, 2015 р.
12. Дребота Світлана Геннадіївна Спеціаліст, Київський технологічний інститут харчової промисловості, 1978р., технологія хлібопекарського виробництва, технік-технолог Кухар, кондитер 13 тарифний розряд, 2019 р.
13. Луцюк Лілія Федорівна Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі, 1988р., технологія приготування їжі, технік-технолог Кухар, кондитер 13 тарифний розряд, 2016 р.
14. Рачук Наталія Валеріївна Молодший спеціаліст, Луцький кооперативний технікум, 2003р., технологія харчування, технік-технолог Кухар, кондитер 12 тарифний розряд, 2013 р.
15. Новосад Світлана Олександрівна Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі, 1993 р., організація торгівлі непродовольчих товарів, товарознавець-організатор, кухар Кухар, кондитер 14 тарифний розряд, 2016 р.
16. Монець Валентина Іонівна Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі 1989, технологія приготування їжі, технік-технолог Кухар, кондитер 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
17. Кришталь Людмила Андріївна Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі 1975, технологія приготування їжі, технік-технолог Кухар, кондитер 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2015 р.
18. Загороднова Лілія Анатоліївна Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі 1984, технологія приготування їжі, технік-технолог Кухар, кондитер 13 тарифний розряд, 2015 р.
19. Гринюк Людмила Залманівна Спеціаліст, Одеський технологічний інститут харчової промисловості, 1979р., машини і апарати харчових виробництв, інженер-механік Кухар, кондитер 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії, 2015 р.
20. Грицюк Валерій Віталійович Спеціаліст, Львівський політехнічний інститут, 1980р., автомобілі та автомобільне господарство Слюсар з ремонту колісний транспортних засобів 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
21. Гнедько Віктор Дмитрович Молодший спеціаліст, Рівненський автотранспортний технікум, 1984р., технік-експлуатаційник Слюсар з ремонту колісний транспортних засобів 13 тарифний розряд, 2016 р.
22. Варчук Ніна Іванівна Молодший спеціаліст, Харківський індустріально-педагогічний технікум, 2000 р., будівництво та експлуатація будівель та споруд Штукатур, лицювальник-плиточник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
23. Лавренюк Лариса Мефодіївна Молодший спеціаліст, Харківський індустріально-педагогічний технікум, 1988 р., будівництво та експлуатація будівель та споруд, технік-будівельник Штукатур, лицювальник-плиточник 14 тарифний розряд, 2017 р.
24. Сямук Тетяна Павлівна Молодший спеціаліст, Конотопський індустріально-педагогічний технікум, 2006р., майстер виробничого навчання, технік-механік Штукатур, лицювальник-плиточник 13 тарифний розряд, 2017 р.
25. Радомська Олена Іванівна Спеціаліст, Нововолинське ПТУ№1, 1995р., маляр будівельний; Нововолинський електромеханічний технікум, 1998р., економіка підприємств; Глухівський педагогічний університет, 2009р., вчитель трудового навчання Штукатур, лицювальник-плиточник 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р.
26. Снігарук Тарас Сергійович Спеціаліст, Луцький національний технічний університет, 2017р., галузеве машинобудування, інженер-механік Електрогазозварник 14 тарифний розряд, 2019 р.
27. Воскобойник Ганна Володимирівна Спеціаліст, Всеукраїнська державна вища школа художнього моделювання, 2002р., перукар-модельєр Перукар (перукар-модельєр) 11 тарифний розряд, 2011 р.
28. Панкратова Юлія Володимирівна Молодший спеціаліст, Луцький кооперативний технікум, 2007р., технік-технолог, Львівська комерційна академія, 2016 р., інженер-технолог харчової промисловості Кухар, кондитер 13 тарифний розряд, 2016 р.
29. Вітвицька Ольга Вікторівна Молодший спеціаліст, Луцьке ВПУ, 2013р., технік-будівельник Штукатур, лицювальник-плиточник 11 тарифний розряд
30. Кот Андрій Миколайович Бакалавр, Полтавський університет економіки та торгівлі, 2014р, бакалавр з харчових технологій та інженерії Офіціант, бармен 12 тарифний розряд
31. Болотюк Ірина Григорівна Молодший спеціаліст, Луцький кооперативний технікум Волинської обласної спілки споживчих товарів, 2008р., організація обслуговування населення Кухар, кондитер 12 тарифний розряд
32. Біднюк Ольга Євгеніївна Спеціаліст, Київський торговий економічний університет, 1995 р., товарознавець продовольчих товарів Оператор комп’ютерного набору 13 тарифний розряд, 2015 р.
33. Харевич Тамара Андріївна Спеціаліст, Український політехнічний інститут, 1987р., інженер-електромеханік Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 14 тарифний розряд
34. Кравчук Зінаїда Валентинівна СПТУ №9 м. Чернігів, 1990р., перукар Перукар (перукар-модельєр) 12 тарифний розряд
35. Шпанчук Ірина Олександрівна Спеціаліст, Чернігівський державний педагогічний університет, 2001р., Київський індустріальний педагогічний коледж, 1999р., майстер виробничого навчання з обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях Електрогазозварник 12 тарифний розряд
Кiлькiсть переглядiв: 505

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.