Поспішаймо робити добро

Учениця Нововолинського центру професійно-технічної освіти стала учасницею телемарафону «Поспішаймо робити добро» організованого до Дня захисту дітей відокремленим підрозділом громадської організації «Всеукраїнський дитячий фонд» та 12 каналом Волинського телебачення.

Під час марафону обговорювались проблеми знедолених дітей області, можливість їх матеріальної і моральної підтримки. Учасники марафону звернулись до телеглядачів із закликом: «Давайте будемо небайдужими до долі наших дітей, подаймо їм руку допомоги, допоможімо в скрутну хвилину». Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Будьмо завжди щедрими на добро і любов до дітей, плекаймо їх світлі душі!

/Files/images/vh/pozaurochna/12 канал1.JPG /Files/images/vh/pozaurochna/12 канал.JPG


"Брати солунські – просвітителі – першовчителі слов’ян"

"Брати солунські – просвітителі – першовчителі слов’ян" - під такою назвою був проведений позаурочний захід для учнів 50 та 53 груп класними керівниками Ошкалюк Н.С. та Семерей Л.С.

Приурочений він був Дню слов’янської писемності і культури та вшануванню пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – слов’янських просвітителів та проповідників християнства (24 травня).

Учні мали змогу доторкнутись до витоків слов’янської писемності, давньоруської літературної мови, якою написані «Слово о полку Ігоревім», «Повчання Володимира Мономаха», «Житіє Олександра Невського», «Повість временних літ».

/Files/images/vh/pozaurochna/семерей3.jpg

Створена в ІХ ст. братами Кирилом і Мефодієм слов’янська абетка і зараз служить багатьом народам: болгарам, словакам, сербам, білорусам, росіянам – і нам, українцям!

/Files/images/vh/pozaurochna/семерей1.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/семерей2.jpg


Хай буде планета красива й зеленаСвіт прекрасний навколо тебе –
Сонце ясне і синє небо,
Птахи і звірі, гори і ріки –
Нехай він буде таким навіки!Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біорізноманіття – це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біотики, усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь, яка є фундаментом для духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

За останні 400 років планета втратила близько 100 видів лише хребетних тварин. На цей час приблизно 22 тисячі видів рослин і тварин перебувають на межі зникнення. В Україні, внаслідок господарювання, особливо за останнє століття, значно змінилися ландшафти та середовища існування.

Викладач біології Нововолинського центру професійно-технічної освіти Оксана Бабійчук у ході міні- екскурсії територією прилеглою до закладу освіти звернула увагу учнів на біологічне різноманіття, що створює ту екосистему, в якій ми зараз досить комфортно живемо, а це: свіже повітря, чиста прісна вода, різноманітна їжа і людство, всього лише один із сегментів живої природи на цій планеті. Ми набагато більше залежні від різноманітності форм життя на планеті, ніж життя від нас, і тому, людина повинна дбайливо ставитися до біосфери, як до вічної і неминущої цінності, а збереження біорізноманіття – одна з умов її стійкості і благополуччя.

/Files/images/vh/pozaurochna/біо3.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/біо4.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/біо5.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/Богомол звичайний.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/Маршанція мінлива.JPG


Якщо говорити між нами, то все починається з мами

В цьому ще раз переконались учні Нововолинського ЦПТО на засіданні літературно-музичної вітальні.. Присутні переглянули емоційні відео ролики, прослухали у виконанні молоді з любов’ю підібрані віршовані та пісенні твори, які прозвучали в адресу мами.

Щороку другої неділі травня весь світ відзначає День Матері – прекрасне свято. У цей день ми складаємо шану найдорожчій у світі людині – своїй матусі. Святкування Дня матері – це ще одна чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

Як би ми далеко чи близько не були, ми завжди відчуваємо серце матері, бачимо її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі. Тож цінуйте матерів своїх. Оберігайте їх від злих очей, необдуманих вчинків. Будьте з ними завжди.

/Files/images/vh/pozaurochna/IMG_.jpg/Files/images/vh/pozaurochna/IMG_1.jpg/Files/images/vh/pozaurochna/IMG_4.jpg/Files/images/vh/pozaurochna/IMG_3.jpg/Files/images/vh/pozaurochna/IMG_2.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/IMG_5.jpg/Files/images/vh/pozaurochna/IMG_6.jpg


Чорнобиль. Пам’ятаємо

25 квітня учні Нововолинського ЦПТО з викладачем Олегом Житнецьким проаналізували уроки Чорнобиля.

/Files/images/vh/pozaurochna/чорнобиль1.jpg

Молодь відмітила масштаби, наслідки трагедії на ЧАЕС та прийшла до висновку, що все що відбувається на планеті – це людський фактор, тому потрібно вболівати за майбутнє своєї держави та всього світу задля гарного майбутнього своїх нащадків.

/Files/images/vh/pozaurochna/чорнобиль2.jpg


На порозі дорослого життя

7 березня відбувся випускний для учнів за професією перукар; модельєр. Скільки в цьому святі спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку. Швидко промайнули роки навчання в центрі. Випускники пригадали заняття і практику, позаурочні заходи, волонтерську діяльність, участь та перемоги в обласних конкурсах, роботу школи лідерів, тренінги тощо. Результатом майже трьохрічного навчання стали два документи про освіту: атестат про середню освіту та диплом. На порозі самостійного життя кожен виплекав свою мрію, до якої буде йти тернистими шляхами.

Молоді, гарні, романтичні, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення своїх мрій і сподівань – такими запам’ятали своїх вихованців педагоги.

Щирі побажання та нагороди молодим спеціалістам, теплі слова педагогам від вдячних випускників, музичні вітання від талановитих, співочих дівчат-перукарів створили святкову, невимушену атмосферу.

/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого2.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого3.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого4.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого5.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого6.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого7.JPG/Files/images/vh/pozaurochna/на порозі дорослого8.JPG


Рядки обпалені війною

До 5-ї річниці пам’яті Революції Гідності в групі № 41 була проведена виховна година «Рядки обпалені війною». Керівник групи Галина Ненько і завідувач бібліотекою Тетяна Поліщук розповіли присутнім про трагічні події на Майдані.

Учениці Алла Шевчук, Іванна Гущук і Валентина Бортнюк прочитали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні, зі збірки Анатолія Поліщука «Спасибі, люди, за майдан». Переглянули відеоролики про події 18-20 лютого 2014 року та вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність і волю України.

/Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності2.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності3.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності1.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності4.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності5.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності7.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності6.jpg /Files/images/vh/pozaurochna/пам’яті Революції Гідності8.jpg


«Здоровий спосіб життя – ідеальна норма чи недосяжний ідеал?»

На таку пройшов диспут в групі №33. Основною метою диспуту було виховати в учнів свідоме ставлення до здорового способу життя, вияснити і допомогти вирішити їх проблеми. На обговорення винесли питання:

  1. Що таке здоровий спосіб життя?
  2. Алкоголь і тютюнопаління.
  3. Венеричні хвороби.
  4. ВІЛ/СНІД.
  5. Фізкультура і спорт.

/Files/images/vh/захід 008.JPG /Files/images/vh/захід 014.JPG /Files/images/vh/захід 025.JPG /Files/images/vh/захід 053.JPG


Різдвяною стежиною до щастя і добра

Різдвяною стежиною до щастя і добра провели присутніх організатори святкової програми. Поліщук Тетяна охарактеризувала основні символи різдвяних свят на Україні. Лучинець Олена розповіла про традиційні різдвяні страви. Господарів закладу освіти привітали зі святами учасники художньої самодіяльності

/Files/images/novini/image1.jpg /Files/images/novini/image2.jpg /Files/images/novini/image4.jpg /Files/images/novini/image3.jpg


День студента

День студента – це свято, яке об’єднує молодь. Здобувачі освіти ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» долучились до його відзначення. Учасники художньої самодіяльності першого курсу підготували розважальну програму «Життя студентське незабутнє». У їх виконанні звучали пісні, гуморески, студентські усмішки. Показали свої таланти і учасники театрального гуртка.

Присутні з цікавістю слухали волонтера Макса та переглянули відеоролик про відзначення Дня студента в Каліфорнії

/Files/images/vh/IMG_20181115_140705_HDR.jpg /Files/images/46420111_257582678442295_5905827757123698688_n.jpg /Files/images/vh/IMG_20181115_133058.jpg /Files/images/46479447_257582631775633_448538922373349376_o.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 548

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.