FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Державний навчальний заклад «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної, повної загальної середньої та базової вищої освіти. Заклад освіти здійснює підготовку кваліфікованих робітників, як правило, з числа випускників загальноосвітніх закладів на основі базової, повної загальної середньої освіти та професійно-технічної освіти, а також може здійснювати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Навчання охоплює професії промисловості, будівельної галузі, сфери обслуговування та ресторанного господарства.

Навчальний процес обслуговує понад сто п’ятдесят працівників, з них вісімдесят – педагогічні. У педагогічному колективі – фахівці високої кваліфікації з багаторічним педагогічним і виробничим стажем та молоді, перспективні спеціалісти. Серед викладачів і майстрів виробничого навчання – значна кількість переможців професійних конкурсів.

Заклад професійно-технічної освіти в своєму перспективному розвитку серед пріоритетних цілей визначає виховання сучасної людини, яка житиме за інноваційними законами глобалізації, матиме всебічний розвиток, буде самостійною та самодостатньою. Тому одним із головних завдань центру є створення умов для формування освітнього середовища, що відповідає запитам сучасної молоді, потребам формування полікультурних навичок, здатності до інтеграції в сучасне європейське та світове суспільство. Відповідно до поставлених завдань, заклад освіти визначився з напрямами роботи з даної проблеми в руслі реалізації молодіжних проектів із залученням міжнародного, громадського партнерства, створення просторів для творчої діяльності.

Нововолинський центр професійно-технічної освіти здійснює міжнародну співпрацю з закладами професійної освіти Польщі та Естонії, бере участь в проекті «Молодіжний розвиток» Корпусу Миру.

НОВОВОЛИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Кiлькiсть переглядiв: 1706

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.