Життя в гуртожитку

Життя у гуртожитку надзвичайно цікаве, неповторне та кожного дня сповнене різних подій. Приємо застати учнів, як хлопців так і дівчат, які збираються після уроків у спортивний зал, щоб поганяти м'яч, пограти в теніс, позайматись на тренажерах. Наша молодь усвідомлює те, що здоровий спосіб життя- це запорука їхнього щасливого майбутнього.

/Files/images/novini/2021/lyutiy/гутрожиток весело 1.jpg /Files/images/novini/2021/lyutiy/гутрожиток весело 2.jpg/Files/images/novini/2021/lyutiy/гутрожиток весело 3.jpg/Files/images/novini/2021/lyutiy/гутрожиток весело 4.jpg


Дегустація виробів з гуртка

Віка та Богдана з гуртка "Кулінарне мистецтво" пригостили мешканців гуртожитку ДНЗ "Нововолинського ЦПТО" спеченою булкою оформленою квітами з мастики.

/Files/images/gurtojito/novini/пригощання булкою 1.jpg /Files/images/gurtojito/novini/пригощання булкою 2.jpg /Files/images/gurtojito/novini/пригощання булкою 3.jpg


Типи людей за рівнем матеріального і духовного багатства

Мешканці гуртожитку Нововолинського ЦПТО на занятті гуртка «Міцна основа» дискутували на тему : «Типи людей за рівнем матеріального і духовного багатства». Молодь активно висловлювалась про духовне багатство людини, формування її внутрішнього світу і краси, шляхи самовдосконалення та розвитку.

/Files/images/gurtojito/novini/Радомська О09. 12.20.jpg


Година спілкування рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» соціальний педагог Людмила Семерей та вихователь Надія Мельник провели годину спілкування з учнями, які проживають у гуртожитку.

Цей корекційний захід був спрямований на те, щоб локалізувати загрозу будь-якого насилля: сексуального, сімейного, в учнівському колективі, інформаційного тощо. Учасники зустрічі прийшли до висновку, що кожна людина має право бути щасливою та займатись улюбленою справою, а не йти на навчання, роботу, додому з острахом та небажанням.

/Files/images/gurtojito/novini/16 джнів без насилля гуртодиток 1.jpg /Files/images/gurtojito/novini/16 джнів без насилля гуртодиток 2.jpg /Files/images/gurtojito/novini/16 джнів без насилля гуртодиток 3.jpg /Files/images/gurtojito/novini/16 джнів без насилля гуртодиток 4.jpg


Гуртожиток – наш дім, де всі ми – велика родина.

Існує вислів: «Щоб відчути себе справжнім здобувачем освіти, потрібно жити в учнівському гуртожитку». Саме в гуртожитку молода людина стає дорослою, самостійно приймає важливі рішення, вирішує свої проблеми.

ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» забезпечує своїх учнів гуртожитком, який знаходиться на території центру, поряд з головним корпусом. Це п’ятиповерхова будівля в якій може проживати 120 чоловік.

Для проживання в нашому гуртожитку створені всі умови для навчання та відпочинку: учні мають можливість проживати в двох, трьох та чотирьох містних кімнатах, кімнати оснащені санвузлом та умивальником. Нові, зручні меблі, якими обладнані кімнати, надають учням відчуття комфорту та домашнього затишку.

На першому поверсі є кухня з електроплитами, холодильниками, мікрохвильовими печами та гарячим водопостачанням.

Є побутова кімната, кімната гігієни, де мешканці гуртожитку можуть попрати та випрасувати речі, а також прийняти душ у просторій багатомісній душовій.

Для навчання та проведення дозвілля в гуртожитку проведено Інтернет, є кімната самопідготовки та кімната відпочинку, в якій проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, дискотеки, а також учні можуть переглянути улюблені телепередачі. На першому поверсі розташовані два музеї: «Волинського побуту» та «Боєвої слави».

Тут працюють досвідчені вихователі, прекрасні господарі-коменданти, відповідальні чергові, майстровитий слюсар-сантехнік, які створюють доброзичливу, теплу атмосферу та домашній затишок у гуртожитку.Рада гуртожитку, сформована з найактивніших учнів, що тут проживають, допомагає вихователям організовувати дозвілля учнів, здійснює контроль за дотриманням правил проживання, регулярно розглядає на своїх засіданнях нагальні проблеми та поведінку порушників, турбується про поліпшення умов проживання учнів.

В стінах гуртожитку Ви відчуєте повагу, дружелюбність та допомогу з боку адміністрації, вихователів та працівників гуртожитку.

  1. Проживання є безкоштовним
  2. Складається договір на проживання в гуртожитку між здобувачами освіти і адміністрацією гуртожитку
  3. Обов'язкова реєстрація по місцю проживання

ГУРТОЖИТОК ДНЗ " Нововолинського центру професійно-технічної освіти"

/Files/images/gurtojito/239112881.jpg/Files/images/gurtojito/584025019.jpg/Files/images/gurtojito/931951553.jpg/Files/images/gurtojito/318614787.jpg/Files/images/gurtojito/160307554.jpg/Files/images/gurtojito/723442891.jpg/Files/images/gurtojito/589818918.jpg/Files/images/gurtojito/301760796.jpg/Files/images/gurtojito/928017712.jpg/Files/images/gurtojito/554766702.jpg/Files/images/gurtojito/384706870.jpg/Files/images/gurtojito/51716825.jpg/Files/images/gurtojito/482588380.jpg/Files/images/gurtojito/738383501.jpg/Files/images/gurtojito/349050505.jpg/Files/images/gurtojito/802059097.jpg /Files/images/gurtojito/DSCN4363.JPG /Files/images/gurtojito/DSCN4366.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 710

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.