149-а річниця Дня Нароження Лесі Українки

Сьогодні 149-а річниця Дня народження талановитої натхненниці і просто неймовірно сильної духом жінки - Лесі Українки.До відзначення цієї дати долучилися гуртківці Євроклубу "Юність" Нововолинського ЦПТО.Було проведено круглий стіл "Родина Косачів". На завершення члени клубу взяли участь у флешмобі "Фото з Лесею"

149-а річниця Дня народження талановитої натхненниці - Лесі Українки


Виготовлення Валентинки

Учнівська молодь разом з євроклубівцями виготовляла Валентинки. Викладач Зінчук О.Є. провела майстер-клас створення вітальної листівки та її оформлення до свята. Керівник євроклубу допомогла із змістом: написи, вітання, вірші англійською і українською мовами.

Задоволення від процесу отримали всі, під час роботи панувала тепла, неформальна атмосфера.

/Files/images/novini/2020/valentinki/євроклубівці+валентинки 2020 1.jpg /Files/images/novini/2020/valentinki/євроклубівці+валентинки 2020 2.jpg /Files/images/novini/2020/valentinki/євроклубівці+валентинки 2020 3.jpg /Files/images/novini/2020/valentinki/євроклубівці+валентинки 2020 4.jpg /Files/images/novini/2020/valentinki/євроклубівці+валентинки 2020 5.jpg


Віртуальна екскурсія

Євроклубівці Нововолинського ЦПТО провели віртуальну екскурсію історичними та культурними пам'ятками України і Європи.

Члени Євроклубу "Юність" підготували презентацію.Учасники заходу відмітили величність культурних багацтв.

/Files/images/vroklub/віртувльна екскурсія 2020 1.jpg /Files/images/vroklub/віртувльна екскурсія 2020 2.jpg /Files/images/vroklub/віртувльна екскурсія 2020 3.jpg


Засідання до Дня Соборності України

Євроклубівці Нововолинського ЦПТО провели засідання до Дня Соборності України, де відзначили значну роль цієї події для єдності держави. Члени Євроклубу "Юність" підготували добірку відео про те, як країна йшла до об'єднання та висловили свою думку стосовно цієї події.

/Files/images/vroklub/Євроклуб день соборності 2020 1.jpg /Files/images/vroklub/Євроклуб день соборності 2020 2.jpg /Files/images/vroklub/Євроклуб день соборності 2020 3.jpg


Початок роботи ІІ півріччя

Євроклуб Нововолинського центру ПТО розпочав ІІ півріччя. На першій в цьому році зустрічі учасники клубу поділились враженнями про зимові свята і канікули, а також, планами на подальшу роботу.

/Files/images/vroklub/євроклуб відкрив 2 півріччя 2020.jpg


Різдво в Європі- традиції святкування

Напередодні різдвяно-новорічних свят євроклубівці провели святкове засідання гуртка на тему "Різдво в Європі- традиції святкування". Євроклубівці весело провели час, пригадали вже відомі традиції, переглянувши відео дізналися про нові , а на завершення дружньо заколядували, адже яке Різдво без колядки.

/Files/images/vroklub/різдво традиці Євроклуб 2019 2.jpg /Files/images/vroklub/різдво традиці Євроклуб 2019 3.jpg /Files/images/vroklub/різдво традиці Євроклуб 2019 1.jpg /Files/images/vroklub/різдво традиці Євроклуб 2019 4.jpg /Files/images/vroklub/різдво традиці Євроклуб 2019 5.jpg /Files/images/vroklub/різдво традиці Євроклуб 2019 6.jpg


Червону стрічку носять не байдужі

Євроклубівці організували учнів та педагогів центруна акцію " Червону стрічку носять не байдужі". Її учасники продемрнстрували готовність з розумінням, спвчуттям ставитись до ВІЛ-інфікованих, підтримати їх.

/Files/images/novini/червона стрічка 1.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 10.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 11.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 2.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 3.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 5.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 4.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 6.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 7.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 8.jpg /Files/images/novini/червона стрічка 9.jpg


Дослідження Хелловіна

Наприкінці жовтня засідання Євроклубу присвятили дослідженню традицій проведення Хелловіна. Гуртківці поділились власними знахідками, зокрема, провели паралель між західним святом і Велесовою ніччю (Дідами).

Обидві події поєднує міфічне коріння та постаті з потойбічних світів. Молодь порівняла атрибутику та традиції свят, особливості, притаманні різним країнам.

/Files/images/vroklub/хеловін євроклуб2019 2.jpg /Files/images/vroklub/хеловін євроклуб2019 1.jpg


Невідоме про відоме

У Нововолинському центрі ПТО розпочався тиждень дисциплін гуманітарного циклу.

Керівник Євроклубу Тетяна Лопоша провела в його рамках годину спілкування "Невідоме про відоме". Члени Клубу та їх сокурсникі поспілкувались на тему походження іншомовних слів, що допомогло кращому розумінню різноманітних назв.

/Files/images/novini/невідоме гуманЄвро1.jpg /Files/images/novini/невідоме гуманЄвро2.jpg


Флешмоб до Дня Народження Європейського Союзу

Євроклуб ДНЗ "Нововолинський центр професійно-технічної освіти" представляє флешмоб до "Дня Народження Європейського Союзу"

Євроклуб ДНЗ "Нововолинський ЦПТО" представляє флешмоб до "Дня Народження Європейського Союзу"


Символи Європейського Союзу

Євроклубівці Нововолинського центру ПТО провели чергове засідання гуртка на тему "Символи Європейського Союзу". Гуртківці навперебій розповідали про все, що вони знають про символи ЄС: що прапор Європи - це яскраво-синє полотнище із зірками по колу, що коло золотих зірок символізує солідарність і гармонію між народами Європи, що 12 зірок, зображених на прапорі, є символом досконалості.

З великим задоволенням пограли в гру "Впізнай", у якій потрібно було визначити країну, прослухав гімн. Другу частину засідання присвятили програмі обмінів "MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді". Керівник гуртка поділилася інформацією отриманою під час онлайн секції керівників євроклубів. Розповіла про завдання цієї програми, практичну значимість для кожного, про доцільність участі. Члени Євроклубу зацікавилися цією програмою.

/Files/images/vroklub/символєвропсою1.jpg /Files/images/vroklub/символєвропсою2.jpg


"Європейський союз: історія створення"

" Європейський союз: історія створення"-тема чергового засідання учнівського євроклубу. Гуртківці вкотре згадали основні постулати європейської спілки, а їх керівник Тетяна Лопоша підкреслила мету створення Союзу - припинення війн, що виснажували та знищували людство. Члени гуртка ретельно готуються до кожного заняття, так й тепер - частина учнів підготували презентацію, інші здійснили пошукову діяльність.Засідання завершилось грою "Правда-не правда", яка закріпила інформацію, отриману на занятті.

/Files/images/vroklub/1Євроклуб10,10.jpg /Files/images/vroklub/2Євроклуб10,10.jpg /Files/images/vroklub/3Євроклуб10,10.jpg


Євроолімпіада

Євроклуб «Юність» взяв участь в обласній євроолімпіаді «Україна і Європейський Союз – процес інтеграції». Євроклубівцям було дуже цікаво працювати в команді. Євроолімпіада стала поштовхом до пошуку та дослідження нової цікавої інформації про різноманітні країни та свій край зокрема.

/Files/images/vroklub/олімпіада.jpg /Files/images/vroklub/олімпіада1.jpg /Files/images/vroklub/олімпіада2.jpg


«Українська вишиванка у світі».

Євроклубівці Нововолинського центру професійно-технічної освіти провели захід до Дня вишиванки «Українська вишиванка у світі».

Учасники заходу дослідили, що День вишиванки можна вважати не лише українським, а й міжнародним святом. У модному світі вишиванка залишається на піку популярності останні кілька років. При чому, в тренді не лише сорочки – вишивкою гаптують сукні, костюми і навіть верхній одяг. Є чимало прикладів з подіуму, коли світові дизайнери використовують український орнамент .

Так, у 2005, легендарний французький дизайнер Жан-Поль Готьє після візиту в Україну представив свою "українську колекцію".До речі, найавторитетніша модна редакторка світу Анна Вінтур (редактор американського Vogue), побачивши колекцію, визнала — це найкраще, що коли-небудь створював кутюр'є.

У 2008 арт-директор Dior Джон Ґальяно представив колекцію, в основу якої теж лягли українські етномотиви. В колекції домінували темні кольори, а рукави блуз та подоли спідниць модельєр оздобив вишивкою. Цю колекцію критики назвали "заморожені українські наречені", адже обличчя моделей розмалювали сірими та синіми тонами – дівчата нагадували Панночку з гоголівського "Вія".

У розпал Єромайдану згадали про Україну і в модному світі. На показах осінь-зима 2013-2014 одразу два модельєри – Прабал Гурунг в Нью-Йорку та Гарет П'ю у Парижі – продемонстрували колекції, присвячені "українським амазонкам". Обох дизайнерів надихнуло бойове мистецтво "асгарда", яким володіють українські дівчата у Карпатах.

Вже у 2015 модний дім Valentino представив колекцію, під час якої моделі вийшли на подіум у сорочках, сукнях та навіть костюмах, оздоблених вишитим орнаментом.

Ну і коли говоримо про мегапопулярність вишиванки, не можна не згадати про українську дизайнерку Віту Кін. Саме її вишиті сукні можна побачити на багатьох голлівудських зірках.

/Files/images/vroklub/євроклуб вишива.jpg/Files/images/vroklub/євроклуб вишива1.jpg/Files/images/vroklub/євроклуб вишива2.jpg


У Нововолинському центрі ПТО – Європейський тиждень

Європейський тиждень у Нововолинському центрі ПТО відкрили члени учнівського євроклубу "Юність".

А 15 травня учні центру приєднались до перегляду трансляції відкритого он-лайн уроку "Європа починається з тебе", присвяченій святкуванню Дня Європи в Україні.

Захід, спрямований на популяризацію демократичних європейський цінностей, захопив увагу молоді та став змістовним наповненням Європейського тижня, що триває в закладі освіти.

/Files/images/vroklub/1європа.jpg/Files/images/vroklub/2європа.jpg/Files/images/vroklub/3європа.jpg/Files/images/vroklub/4європа.jpg/Files/images/vroklub/5європа.jpg


Пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

25 квітня в Нововолинському центрі ПТО вшановували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії.
Зокрема, члени учнівського євроклубу "Юність" провели засідання, присвячене річниці трагедії та її темі в музичній творчості вітчизняних і зарубіжних виконавців.
Крім того, учні відмітили масштаби та наслідки трагедії на ЧАЕС, зробивши висновок, що все що відбувається на планеті – це людський фактор, тому потрібно вболівати за майбутнє своєї держави та всього світу задля гарного майбутнього своїх нащадків.

/Files/images/vroklub/засідання квітень.jpg


Засідання в березні – присвятили жінкам

Ролі жінки в сучасному європейському суспільстві присвятили євроклубівці засідання в березні.

Члени клубу активно подискутували на тему прав та свобод жінок, про зміни, які відбуваються в суспільстві в 21 столітті, про роль жінки-політика, жінки-підприємця, жінки-матері. Разом з тим, учні вшанували видатних жінок, які зробили неоцінений внесок у вітчизняну науку, культуру та мистецтво.

/Files/images/vroklub/засідання березень.jpg/Files/images/vroklub/засідання березень2.jpg


Готуємось до святкування

Засідання Євроклубу в лютому присвятили практичній роботі з виготовлення об’ємних «валентинок» і приємних подарунків, за якою обговорили традиції свята, що нещодавно прижилось й серед української молоді.

/Files/images/vroklub/євроклуб12.jpg /Files/images/vroklub/євроклуб123.jpg


Плануємо друге півріччя

На січневому засіданні євроклубівці ділились враженнями про зимові свята та канікули й з новими силами приступили до обговорення роботи в другому семестрі. Молодь висловила власні пропозиції щодо подальшої діяльності, побажання та корективи до плану роботи учнівського Євроклубу.

/Files/images/vroklub/євроклуб1.jpg


Святкове засідання

Підсумкове засідання учнівського Євроклубу в грудні завершилось підготовкою до Новорічних і Різдвяних свят - у дружньому колі за виготовленням витинанок і прикрас

/Files/images/vroklub/20181227_092514.jpg /Files/images/vroklub/20181227_092542.jpg /Files/images/vroklub/20181227_092555.jpg /Files/images/vroklub/20181227_092642.jpg


Інтелектуальний «бій» знавців іноземної мови «Brain Ring»

7 листопада відбувся інтелектуальний «бій» знавців іноземної мови «Brain Ring», де члени євро клубу «Юність» мали змогу проявити свої знання англійської мови у розділі прислів'їв. Справа у тому, що ми вживаємо прислів'я на підсвідомому рівні. Це один із проявів так званого відчуття мови. Ми набуваємо навиків використання таких мовних засобів лише з тривалою практикою і це свідчить про достатньо високий рівень володіння мовою. Крім того, прислів'я відображають культуру та світосприйняття народу. Кожен етнос сприймає навколишній світ, інтерпретує та висловлює свої емоції по-своєму. Тому знайомство з іноземними прислів'ями та пошук їх еквівалентів в українській мові є невід'ємною частиною вивчення мовно-культурних особливостей народу.

Незвичайне засідання євро клубу відбулося у дружному колі учасників та вболівальників, де кожен почерпнув для себе щось нове та цікаве. Тож приєднуйтеся – не пожалкуєте!

/Files/images/vroklub/DSC_0557.jpg /Files/images/vroklub/DSC_0558.jpg /Files/images/vroklub/DSC_0559.jpg /Files/images/vroklub/DSC_0560.jpg /Files/images/vroklub/DSC_0561.jpg


Свято Хеллоін

У ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» в жовтні 2018р. відбулося засідання Євроклубу, де його члени мали можливість ознайомитися зі святом Хеллоуін, яке є одним із найбільш улюблених і веселих свят у США і Великобританії.

Хеллоін – старовинне кельтське язичницьке свято. Святкується в ніч з 31 жовтня на 01 листопада. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза (Джек – о - Лантен). Діти, одягнені в страхітливі костюми, лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками, зазвичай солодощами.

Історія свята нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони (богині рослин) і християнського Дня всіх святих. Більшість людей вважають це свято нешкідливою веселістю.

Запитуючи ставлення учнів до цього свята, чуємо такі відповіді: «Це весело, навіть в такі сумні часи людям потрібні гарні емоції. Думаю, святкування Хелоуіну нічого поганого не зробить. Що ж стосується того, що це не українське, а навіть не слов’янське свято…Та й що, культуру інших народів треба поважати!».

На засіданні всі учасники мали змогу ознайомитися з історією та традиціями Хеллоуіну, а також взяти участь у розважальній програмі: «Одягни товариша у костюм мумії» , грі «Кулька», «Чорна скринька».

Смачною крапкою стало частування учасників та гостей засідання солодощами у формі гарбузів, привидів та монстрів.

Веселого Хеллоуіну! Будьте здорові та бережіть себе!

/Files/images/vh/DSCN3838.JPG /Files/images/vh/DSCN3877.JPG /Files/images/vh/DSCN3822.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.