FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Допомога від

міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа»

Благодійність властива тим, у кого добре серце, щира і відкрита душа, світлий та цілеспрямований погляд. Що є такі люди поруч нас, вкотре підтвердила Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» спільно з польськими партнерами RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt Benckiser Group) вмежахпрограми «Шелтер» своїм добрим жестом – надала гуманітарну допомогу у вигляді побутової хімії внутрішньо переміщеним особам, які змушені були втікати від війни, і тимчасово проживають у гуртожитках закладівосвіти.

Ваша допомога – це неоціненний внесок для тих людей, яких війна зробила нещасними. А добрі ваші справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає підтримки. І надаючи її в цей нелегкий час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а вселяєте надію, що разом ми подолаємо будь-які труднощі!

/Files/images/1/314660138_560190789245886_5161334956710946965_n.jpg /Files/images/1/зображення_viber_2022-11-10_10-54-14-506.jpg /Files/images/1/зображення_viber_2022-11-10_10-54-15-376.jpg /Files/images/1/зображення_viber_2022-11-10_10-54-16-320.jpg

Подарункові набори від "UNICEF"

7 листопада Валентина Журавська від громадської фундації охорони здоров'я "UNICEF" надала подарункові набори для внутрішньо переміщених осіб, що проживають у гуртожитку центру.

/Files/images/blagodyniki/зображення_viber_2022-11-07_13-33-52-617.jpg

/Files/images/blagodyniki/зображення_viber_2022-11-07_13-33-53-213.jpg /Files/images/blagodyniki/зображення_viber_2022-11-07_13-33-54-644.jpg

Разом працюємо на ПЕРЕМОГУ!

ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ

ГАСТРОНОМІЧНИЙ ФРОНТ

ГАСТРОНОМІЧНИЙ ФРОНТ

Вареники для ЗСУ

Вареники для ЗСУ

Учні та майстри виробничого навчання навчально-практичного центру електротехнічного виробництва ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» своїми вміннями та стараннями допомагають воїнам ЗСУ наближати Перемогу. Електрогазозварники виготовили десять мобільних «буржуйок». Це справжній внесок закладу освіти загальнолюдську справу, але переданий від щирого серця та з любов’ю.

ДОПОМОГА ЗСУ БУРЖУЙКИ

Учні Нововолинського ЦПТО передали на Схід бійцям смачні подарунки

Учні Нововолинського ЦПТО передали на Схід бійцям смачні подарунки, ялинкові прикраси та щирі вітання з Новорічними і Різдвяними святами.

Миру, міцного здоров'я, тепла, любові та швидкого повернення додому побажали волонтери нашим захисникам.

/Files/images/novini/2021/gruden/пиріжки бійцям 1.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/пиріжки бійцям 2.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/пиріжки бійцям 3.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/пиріжки бійцям 4.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/пиріжки бійцям 5.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/пиріжки бійцям 7.jpg

«Віфезда»

Доброта- це поклик душі, коли ти не можеш вчинити інакше, окрім як допомогти слабшому за себе.

Частинкою тепла своїх сердець напередодні новорічних та Різдвяних свят поділилися учні ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» з мешканцями будинку для літніх людей «Віфезда».

Смачні солодкі гостинці, теплі слова підтримки стали великою відрадою для цих стареньких і немічних людей..

/Files/images/novini/2021/gruden/Віфезда 1.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/Віфезда 2.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/Віфезда 3.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/Віфезда 4.jpg


Поспішаймо робити добро! Ковчег

Вже стало доброю традицією перед Новим роком та Різдвом Христовим учням

ДНЗ « Нововолинський ЦПТО» з благодійною місією, смачним печивом та цукерками, відвідувати Центр захисту дитини «Ковчег». Адже діти, які не мають батьківського тепла і турботи, особливо раді кожному приходу наших учнів.

Тепле спілкування з працівниками цього закладу, їхня розповідь про щасливі долі своїх колишніх вихованців надихнула наших учнів на бажання ще більше підтримувати матеріально й духовно цих обділених батьківською любов'ю дітей.

/Files/images/novini/2021/gruden/ковчег 1.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/ковчег 2.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/ковчег 3.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/ковчег 5.jpg


Подяка воїнам

Учні кухарських груп Нововолинського ЦПТО в знак подяки бійцям, які захищають Україну від російських окупантів на Донбасі, приготували смачну випічку- пиріжки з різною начинкою. Солодкі гостинці воїнам передасть військовий капелан Павло Гаврилюк.

Волонтер подякував учням за їхні добрі справи і чуйні серця. У відповідь- подарував кольорові олівці.

Подяка воїнам. ДНЗ "Нововолинський ЦПТО"


Благодійна акція стрижки та зачіски

На базі навчально-практичного центру сервісного обслуговування Нововолинського ЦПТО учні з професії перукар провели благодійну акцію для людей похилого віку Поромівської громади - виконали стрижки та зачіски.

Відвідувачі навчальної перукарні залишились задоволеними послугами молодих перукарів.

/Files/images/novini/2021/cherven/стрижка 1.jpg /Files/images/novini/2021/cherven/стрижка 2.jpg /Files/images/novini/2021/cherven/стрижка 3.jpg /Files/images/novini/2021/cherven/стрижка 4.jpg


«Пасха для всіх» для дому милосердя «Віфезда»

Волонтери ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» традиційно взяли участь у щорічної благодійної акції милосердя "Поспішайте робити добро!". Цього року акція проходила під гаслом «Пасха для всіх». Учні групи 44 зібрали продукти, з яких виготовили пасочки. Вони відвідали дім милосердя «Віфезда», у якому проживають люди похилого віку, та привітали його мешканців зі святом Світлої Пасхи.

Розуміючи, що у період адаптивного карантину, коли саме люди похилого віку знаходяться у зоні ризику, поспілкуватись з мешканцями дому милосердя волонтерам не вдалося, проте, здавалося б, така дрібниця, як простий кошик з паскою допоможе відчути настрій свята усім та повернути віру в найкраще.

/Files/images/vh/volonterstvo/2021/пасха віфезда 2021 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пасха віфезда 2021 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пасха віфезда 2021 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пасха віфезда 2021 4.jpg


Смачні подарунки бійцям до Великодніх свят

Юні майстрині 43 групи Нововолинського ЦПТО, які навчаються за професією кухар, кондитер, до Великодніх свят приготували смачні подарунки бійцям, що захищають незалежність та суверенітет України на Сході. Пиріжки з яблуками, маком, вишнями та з капустою передасть воїнам нововолинський волонтер Валерій Курстак. Нехай з любов’ю випечені смаколики створять святковий настрій бійцям, нагадають рідні домівки, зігріють їх серця та дадуть їм наснагу і далі боронити Україну.

/Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 1.jpg/Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 3.jpg/Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 5.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 4.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 6.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/2021/пиріжки на схід 2021 7.jpg


Благодійній акції «Подаруй дитині свято!»«Пасха для всіх»

Волонтери Нововолинсьеого професійно-технічного закладу взяли участь у щорічній благодійній акції «Подаруй дитині свято!». Цього року акція проходила під гаслом «Пасха для всіх», активними учасниками якої були учні групи 44. Вони зібрали продукти, виготовили прекрасні пасочки, які подарували діткам дитячого оздоровчого центру «Ковчег», які, не зважаючи на карантинні обмеження відвідування центру чекали наших волонтерів. Навзаєм, вони пригостили волонтерів солодким печивом.

Святий Великодень спонукає кожного із нас ще раз замислитись над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі, щирі справи, розділили радість пасхальних днів з тими, хто знаходиться в складній життєвій ситуації. Саме такі моральні цінності сповідує колектив ДНЗ «Нововолинський ЦПТО».

/Files/images/novini/2021/kvten/ковчег паска 1.jpg /Files/images/novini/2021/kvten/ковчег паска 2.jpg /Files/images/novini/2021/kvten/ковчег паска 3.jpg /Files/images/novini/2021/kvten/ковчег паска 4.jpg /Files/images/novini/2021/kvten/ковчег паска 5.jpg


Святий Миколай для синів Пушкарука Олега

Перед днем Святого Миколая члени учнівського парламенту Нововолинського ЦПТО відвідали синів випускника центру Пушкарука Олега, який загинув на Сході. Артем радісно вітав гостей, розповідав про свої досягнення та приємні спогади, запросив дівчат до гри. Солодкі гостинці посмакували малечі.

/Files/images/vh/volonterstvo/пушкарук миколая 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/пушкарук миколая 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/пушкарук миколая 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/пушкарук миколая 4.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/пушкарук миколая 5.jpg


Новий рік - час подарунків

ДНЗ " Нововолинський ЦПТО" Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням!

Волонтери ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», в рамках щорічної благодійної акції «Подаруй дитині свято!», відвідали дитячий оздоровчий центр «Ковчег».

Традиційно, учні закладу освіти спілкувались із дітками центру, грали з ними ігри, Але не цього разу, адже відвідування оздоровчого центру обмежено. Проте дітки чекали наших волонтерів і радісно зустріли їх на подвір’ї свого закладу. Лідери учнівського парламенту подарували дітям солодощі.

/Files/images/vh/volonterstvo/діти миколая 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/діти миколая 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/діти миколая 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/діти миколая 4.jpg


Святний Миколай для доньки випускника Василя Касьяна

У переддень Святого Миколая здобувачі освіти групи #43 Нововолинського ЦПТО відвідали доньку випускника центру, який загинув на Сході, Василя Касьяна. Волонтери подарували Єві солодкі подарунки, щиро привітали з наступаючими святами.

/Files/images/vh/volonterstvo/касьян микролая.jpg


Віфезда. Зимові свята

Традиційно, напередодні зимових свят, в рамках щорічної благодійної акції милосердя "Поспішайте робити добро!" волонтери ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» відвідали дім милосердя «Віфезда», у якому проживають 16 людей похилого віку.

Щороку такі відвідини перетворювались у свято для мешканців цього закладу, адже учні готували невеличкий концерт, дарували їм увагу, якої вони так потребують.

Проте СOVID-19 змінив умови цьогорічного візиту і невеличка волонтерська делегація передала літнім людям солодкі новорічні подарунки.

/Files/images/vh/volonterstvo/віфезда 2020 17 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/віфезда 2020 17 4.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/віфезда 2020 17 5.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/віфезда 2020 17 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/віфезда 2020 17 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/віфезда 2020 17 6.jpg


Ремонтні роботи в ГОІ " Довіра"

Волонтери Нововолинського центру ЦПТО групи 20 виконали ремонтні роботи в ГОІ"Довіра"

#ВОЛОНТЕРИ_ДНЗНЦПТО

/Files/images/novini/2020/veresen/ремонт роб довіра 1.jpg /Files/images/novini/2020/veresen/ремонт роб довіра 3.jpg /Files/images/novini/2020/veresen/ремонт роб довіра 2.jpg /Files/images/novini/2020/veresen/ремонт роб довіра 4.jpg /Files/images/novini/2020/veresen/ремонт роб довіра 5.jpg


Поспішаймо робити добро!

Наближаються чудові зимові свята, які з нетерпінням чекають не тільки діти, а і мешканці дому милосердя «Віфезда», в якому проживають 15 людей похилого віку. Адже головним для них є увага, якої потребує будь яка людина, а особливо немолоді люди, багато з яких, за станом здоров’я, обмежені у пересуванні.Напередодні Нового року в рамках щорічної благодійної акції милосердя "Поспішайте робити добро!" волонтери ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» разом з лідерами учнівського парламенту відвідали мешканців дому милосердя, які радо зустріли їх.Учні приділили увагу літнім людям, поспілкувались з ними, підготували невеличкий концерт, пригостили солодощами.

Найціннішим була та атмосфера теплоти, щирості та добра, яку подарували діти мешканцям «Віфезди».

/Files/images/vh/volonterstvo/добро віфезда 2019 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/добро віфезда 2019 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/добро віфезда 2019 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/добро віфезда 2019 4.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/добро віфезда 2019 5.jpg


Подаруй свято бійцям АТО

Учнівський парламент Нововолинського ЦПТО став ініціатором проведення акції “Подаруй свято бійцям АТО”. Учні- майстрині, які здобувають професію кондитер, приготували до новорічних свят пиріжки для бійців 14 бригади, що зустрічатимуть Новий Рік в окопах та бліндажах під канонаду ворожої артилерії замість святкового салюту, на Сході України.

Дівчата, які навчаються за професією кравець, вишивальник виготовили і передали новорічні ялинкові прикраси для наших воїнів, щоб і вони відчули свято.Діти склали вітальну листівку якою подякували воїнам за мирне небо, за спокій та затишок в наших оселях

/Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 4.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 5.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 6.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 7.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 8.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 9.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 10.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/подаруй свято бійцям АТО 2019 11.jpg


Подаруй дитині свято!

Одними з очікуваних свят для дітей є Новорічні свята. Та головним в них є не тільки подарунки, а і увага, святковий настрій. За ініціативою учнівського парламенту у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти було проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй дитині свято!» у рамках довготривалого проекту «Подаруй тепло свого серця». Напередодні відбувся благодійний ярмарок в результаті якого було зібрано кошти на подарунки дітям.

Волонтери закладу освіти напередодні свят відвідали дитячий оздоровчий центр «Ковчег». Під час свого візиту учні поспілкувались із дітками центру, грали з ними ігри, подарували солодощі.

/Files/images/vh/volonterstvo/ковчег нр 2019 1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/ковчег нр 2019 2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/ковчег нр 2019 3.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/ковчег нр 2019 4.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/ковчег нр 2019 5.jpg


«Волонтерство – це одне з найцінніших досягнень суспільства…»

«Волонтерство – це одне з найцінніших досягнень суспільства…» таку назву мав усний журнал, який провела з учнівським активом зав. бібліотекою Тетяна Поліщук. Кожна із шести сторінок журналу розповіла присутнім про витоки, історію, досягнення волонтерського руху. Познайомила з волонтерськими організаціями та людьми, які незалежно від їхньої раси, віросповідання, фізичних особливостей, соціального та матеріального становища допомагають іншим людям.

Увазі присутнім були запропоновані відеоролики про волонтерів Майдану та тих хто допомагає українським військовим на Сході.

На захід були запрошені волонтери Корпусу Миру Максиміліан Гомес і Девід Вудсайд. Хлопці розповіли про себе і свою місію в Корпусі Миру.

Вже багато років учні нашого центру також займаються волонтерською роботою і підтвердження цьому є фотографії, які були представлені в презентації. На них їхні друзі, знайомі, одногрупники і вони самі.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 10.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 11.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 6.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 7.jpg


Учнівське засідання із волонтерами Корпусу Миру

Напередодні новорічних та різдв’яних свят лідери учнівського парламенту Нововолинського центру професійно-технічної освіти провели своє чергове засідання.

До заходу долучилися волонтери Корпусу Миру Макс Гомез та Девід Вудсайд, які поділились досвідом своєї роботи у студентському парламенті Америки, презентували фільм про студентське життя американської молоді, розповіли про акції, в яких вони брали участь.

Члени парламенту розглянули питання організацій та проведення акцій» Подаруй дитині свято», «Поспішаймо робити добро», «Діти – дітям», які проводитимуться в рамках проекту «Подаруй тепло свого серця».

Засідання було конструктивним, цікавим, пізнавальним.

/Files/images/vh/uchnvske/макс і девід 1.JPG /Files/images/vh/uchnvske/макс і девід 2.JPG /Files/images/vh/uchnvske/макс і девід 3.JPG


До Міжнародного дня волонтера

До Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України учні Нововолинського ЦПТО провели зустріч з бійцями Володимир-Волинськоі механізованої бригади, учасниками АТО. Гості розповіли про свої бойові будні, про сучасну українську армію. Зацікавлено слухали розповідь діти, отримали відповіді на питання. Присутні переглянули фільм про життя і побут воїнів бригади.

/Files/images/novini/волонтери і захист 1 2019.jpg /Files/images/novini/волонтери і захист 2 2019.jpg /Files/images/novini/волонтери і захист 3 2019.jpg


5 грудня- Міжнародний день волонтера

Волонтер – це людина, яка має звичку піклуватися про ближніх, допомагаючи їм добровільно і без будь-якої користі. А нагорода за це – подяка і вдячність людей, яким надана допомога. Волонтерство – це не професія, скоріше – покликання, спосіб життя. Волонтерський рух в Державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» дієвий. Він має багато напрямків:

Співпраця з громадськими організаціями «Довіра» та «Берегиня», проведення безкоштовних ремонтів, обслуговування благодійних обідів.

Збір благодійних коштів по акціях «Різдвяна свічка», на теле- марафон до Дня захисту дітей, на підтримку Дитячого фонду, на придбання техніки на передову;

Допомога ветеранам праці у впорядкуванні присадибних ділянок, впорядкування закріпленої території, облагородження могил невідомих солдатів (в рамках акції «Бережи могили прадідів від забуття ») та загиблих шахтарів. До Новорічних, Різдвяних та Пасхальних свят проводять випічку смаколиків для воїнів АТО.

Силами учнів з професії «слюсар з ремонту автомобілів» підготовлено техніку на передову.

Проводяться благодійні концерти в будинку для пристарілих «ВІФЕЗДА», майстер-класи в центрі оздоровлення «Ковчег». На гостину діти несуть солодощі.

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Волонтерський рух в ДНЗ " Нововолинський ЦПТО"


Тренінг проектного менеджменту

В ДНЗ " Нововолинський центр професійно-технічної освіти" відбувся тренінг щодо проектного менеджменту для учнів навчального закладу. Секретами управління проектами та цінними порадами поділилися волонтери Корпусу Миру Макс та Тоні.

За словами учасників, для них надзвичайно важливо, щоб отримані навички використовувалися надалі, оскільки це допоможе вдосконалити роботу над проектами. Окрім цього, учні можуть по-іншому навчитися планувати свої ідеї.

Загалом Макс Гомез наголошував на тому, що варто чимало часу приділяти плануванню проектів, а також детально продумувати все перед тим, як щось починати, тобто заздалегідь прописувати план дій (стратегію розвитку).

ДНЗ " Нововолинський ЦПТО" відбувся тренінг щодо проектного менеджменту


Організація самоврядування

У "Нововолинському центрі професійно-технічної освіти" відбулась зустріч учнів І курсу, під час якої відбулось обговорення організації роботи учнівського самоврядування. Наш досвід свідчить, що самоврядування дозволяє учням розвинути такі соціальні якості як толерантність, критичність і конструктивність мислення, повагу до власної та чужої праці, оптимізм, гуманізм, спонукає до осмислення власної ролі у життєдіяльності колективу. Створюючи модель учнівського самоврядування, ми прагнули втілити в життя мрію здобувачів освіти про самостійність, можливість повної самореалізації. Саме тому і народилась ідея створення мікромоделі нашої держави – учнівської республіки – метою якої є залучення широкого загалу учнів до управління життям навчального закладу.Саме цим питанням і була присвячена зустріч здобувачів освіти центру.Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Селецька ознайомила присутніх з результатами діяльності учнівського комітету протягом минулого навчального року. Голова комітету учнівського самоврядування Моїсєєва Діана представила презентацію діяльності молодіжної організації. Волонтер Корпусу Миру Макс Гомез поділився досвідом своєї роботи у студентському парламенті в Америці. Від розвитку свідомості молоді залежить її подальше життя як повноправного члена суспільства та свідомого громадянина, який чітко знає свої права і обов’язки і може вільно орієнтуватися у політичній, економічній чи соціальній ситуації. Діяльність Учнівської Республіки важлива не тільки для сьогодення центру, а й для майбутнього всіх громадян адже це- ефективна форма підготовки суспільством свого гідного і прогресивного майбутнього.

/Files/images/vh/uchnvske/самро1.JPG/Files/images/vh/uchnvske/самро2.JPG/Files/images/vh/uchnvske/самро3.JPG/Files/images/vh/uchnvske/самро4.JPG/Files/images/vh/uchnvske/самро5.JPG/Files/images/vh/uchnvske/самро6.JPG/Files/images/vh/uchnvske/самро7.JPG


Медіа квест у Львові

Активна людина не може пасивно відпочивати.Ось і волонтер Корпусу Миру Макс Гомез, який працює у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти, взяв участь у медіа квесті, що проходив на львівщині. Такі заходи народжують нові ідеї, які в подальшому будуть реалізовані у роботі з мододдю навчального закладу.

/Files/images/vh/volonterstvo/МаксЛьвів.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/МаксЛьвів2.jpg


Волонтерство у дитячому оздоровчому центрі " Ковчег"

ДНЗ Нововолинський ЦПТО. Учні-волонтери (група 43) працюють в дитячому оздоровчому центрі "Ковчег"

/Files/images/vh/volonterstvo/табір Ковчег1.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/табір Ковчег2.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/табір Ковчег3.jpg


Щасливе дитинство-щасливе майбутнє!

За традицією з нагоди цього свята волонтери Нововолинського центру професійно-технічної освіти відвідали дитячий оздоровчий центр «Ковчег», привітали дітей з цим святом та поспілкувалися з вихованцями закладу.

Щасливе дитинство-щасливе майбутнє!


Добро у кожному з нас...

Добрі справи учнівської молоді Нововолинського центру професійно-технічної освіти

Добро у кожному з нас...


Подаруй вишиванку…

Щорічно в Україні до Дня вишиванки проводять акцію «Подаруй вишиванку…».

В цьому році учні Нововолинського ЦПТО долучились до акції. В День вишиванки подарували Єві, доньці загиблого в зоні АТО випускника центру Василя Касяна, сукню виготовлену здобувачами освіти з професії кравець, вишивальник. З радісним хвилюванням прийняла вона подарунок, який сподобався дівчинці та її рідним.

/Files/images/vh/volonterstvo/полдаруй.jpg/Files/images/vh/volonterstvo/подаруй.jpg/Files/images/vh/volonterstvo/подарй.jpg


Вшанували ветерана

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День Перемоги) був і залишається одним з найбільш шанованих свят в Україні. Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ні хто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам’ятати про це.

Напередодні свята учні ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» провели зустріч з ветераном ІІ світової війни Бусловським Василем Матвійовичем та головою спілки міської ради ветеранів війни і праці Дударем Леонідом Парфентійовичем.

Розповідь ветерана перенесла присутніх у буремні воєнні роки. Із захопленням слухала молодь учасника бойових дій Василя Бусловського та поетичні рядки Леоніда Дударя. Вдячні учні привітали ветеранів з наступаючим святом.

/Files/images/vh/nats_pat/1ветеран.JPG /Files/images/vh/nats_pat/2ветеран.JPG /Files/images/vh/nats_pat/3ветеран.JPG /Files/images/vh/nats_pat/4ветеран.JPG /Files/images/vh/nats_pat/5ветеран.JPG /Files/images/vh/nats_pat/6ветеран.JPG


Бережи могили прадідів

Комітет учнівського самоврядування вже понад двадцять років є ініціатором догляду за могилами воїнів-прикордонників 4-ї Будятичівської застави та шахтарів.

Ось і цього року напередодні Пасхальних свят та Дня Перемоги учні центру провели прибирання біля могил, поновили написи та коробки, пофарбували пам’ятники загиблим прикордонникам, висадили квіти.

/Files/images/novini/прибирання1.JPG/Files/images/novini/прибирання2.JPG/Files/images/novini/прибирання3.JPG/Files/images/novini/прибирання4.jpg/Files/images/novini/прибирання5.JPG/Files/images/novini/прибирання6.JPG /Files/images/novini/прибирання7.jpg/Files/images/novini/прибирання8.jpg/Files/images/novini/прибирання9.jpg


З теплом у серці

Учні та працівники Нововолинського центру професійно-технічної освіти долучилися до благодійної акції «Великодня свічка», яку проводить Карітас України. Мета акції – допомога соціально незахищеним дітям

/Files/images/novini/свічки.jpg


На крилах Ангела!

Підготовка до Великодніх свят у ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» розпочалась із пропозиції лідерів учнівського самоврядування щодо продовження благодійних акцій «Подаруй дитині свято» та «Поспішайте робити добро!».

З цією метою, за ініціативи комітету, було проведено збір коштів для святкових подарунків. Учні закупили продукти, а майбутні кухарі спекли пасочки.

/Files/images/novini/дітям1.jpg /Files/images/novini/дітям2.jpg

Волонтери разом з лідерами учнівського самоврядування побували в гостях у вихованців дитячого оздоровчого центру «Ковчег» та відвідали дім милосердя«Віфезда», в якому проживають 16 людей похилого віку.

Візити учнів до мешканців «Ковчега» та «Віфезди» вже стали доброю традицією.

/Files/images/novini/когвчег1.jpg /Files/images/novini/ковчег2.jpg


Поширюємо досвід волонтерського руху.

Волонтер Корпусу Миру Макс Гомез, який з жовтня 2018 р. здійснює волонтерську діяльність у ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», відвідав Любешівський технічний коледж.

Під час зустрічі з колективом коледжу він, як представник Корпусу Миру в Україні, розповів про цю організацію, окреслив її цілі та завдання, а також поділився досвідом своєї волонтерської роботи у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти.

/Files/images/vh/volonterstvo/волонтер Макс 1.jpg/Files/images/vh/volonterstvo/волонтер Макс 2.jpg


Поширюємо дух волонтерства та добросусідства

7 березня відбулася зустріч з волонтером Львівської освітньої фундації «Будуємо Україну разом» – Діаною Штундер, яка навчається в Національному університеті «Львівська політехніка». Волонтер презентувала роботу БУРу, щодо об’єднання молоді з різних областей України через відбудову будинків для тих хто в потребі; через формування спільноти активних молодих людей в містах та ознайомила з «інструментами» для тих хто прагне змін. Організація залучає волонтерів з різних регіонів України та світу.

Діана запросила учнів Нововолинського ЦПТО до співпраці

/Files/images/vh/volonterstvo/волонт.JPG/Files/images/vh/volonterstvo/волонт2.JPG


Подяка від командира 14 бригади

Волонтери ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» отримали подяку від командира військової частини А1008 полковника С.В.Войченка за підтримку особового складу з механізованого батальйону 14 ОМБр.

/Files/images/vh/volonterstvo/DSCN5399.JPG /Files/images/vh/volonterstvo/DSCN5400.JPG


Поспішаймо робити добро

Напередодні Нового року в рамках акції милосердя «Поспішайте робити добро!»волонтери Нововолинського центру ПТО разом з лідерами учнівського самоврядування відвідали дім милосердя «Віфезда», в якому проживають 17 людей похилого віку. Візити учнів до мешканців цього будинку вже стали доброю традицією, підопічні впізнають волонтерів в обличчя та радіють кожній зустрічі.

Учні спілкувались зі старенькими,співали пісні, читали гуморески, створюючи їм гарний настрій,дарували солодощі.

Майбутні перукарі підстригли мешканців закладу.

Як зазначають самі підопічні «Віфезди», найціннішими в таких акціях є дитячі тепло, щирість і доброта.

/Files/images/vh/vfezda/20181213_111437.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_123559.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_115028.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_115813.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_120447.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_122122.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_122611.jpg /Files/images/vh/vfezda/20181213_121814.jpg


Подаруй дитині свято!

В учнів ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» є особлива щорічна традиція – вже багато років поспіль волонтери закладу освіти влаштовують благодійну акцію «Подаруй дитині свято» в дитячому оздоровчому центрі «Ковчег».

Ось і в цьому році напередодні Дня Святого Миколая лідери учнівського самоврядування побували в гостях у вихованців «Ковчега».

Напередодні відвідування оздоровчого центру на базі «Молодіжного простору» було проведено майстер-клас по виготовленню об’ємних сніжинок, паперових новорічних гірлянд. Ці доробки волонтери подарували вихованцям, яких відвідали. Під час візиту у «Ковчег» молоді люди навчали дітей оздоровчого центру виготовляти новорічні атрибути, грали з ними у різні ігри, робили дівчаткам зачіски,дарували солодощі.

/Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_170517.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_170557.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_170613.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_170629.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_174301.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_175750.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_174529.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_175130.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_175656.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_175732.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_182505.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_182744.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_183523.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_183529.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_184842.jpg /Files/images/vh/podaruy_ditin_svyato/20181212_185146.jpg


Допоможемо українській армії

Таку акцію провели члени комітету учнівського самоврядування і 10 грудня передали кошти, зібрані учнями та працівниками центру на придбання машини для бійців 14 окремої механізованої бригади м. Володимир-Волинська.

/Files/images/vh/uchnvske/DSCN5224.JPG /Files/images/vh/uchnvske/DSCN5225.JPG


Акція «Допоможемо Захисникам України»

Волонтери ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» проводять акцію «Допоможемо Захисникам України» зі збору коштів на придбання автомобіля бійцям.

Запрошуємо небайдужих долучитися до акції.

/Files/images/123.jpg/Files/images/12346.jpg


Хвиля доброти.Візит в Карітас

Міжнародному дню волонтера присвятили учні з професії перукар Петльована Наталія, Березюк Мирослава, Хомик Андрій Лівинська Ірина, Пилюк Аліна та їх майстер Зінаїда Кравчук благодійну акцію в Нововолинському центрі "Довіра" обласного фонду "Карітас-Волинь". Волонтери порадували людей похилого віку прекрасними зачісками.

/Files/images/vh/volonterstvo/IMG-7ae35cf05d49fa5fa7bf06f07d28c7c0-V.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/IMG-892de4766dfe523514999141f255ab2f-V.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/IMG-f22ccfae45830262de85fd82b4cad90a-V.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/IMG-f4750596e8dae5e83011d05a12d2a689-V.jpg /Files/images/vh/volonterstvo/IMG-3442997a20dc66e481c9867c6e25c875-V.jpg


Знайомство з волонтером Корпусу Миру

Нововолинський центр ПТО протягом двох років буде брати участь у реалізації проекту Корпусу Миру «Молодіжний розвиток», метою якого є краща підготовка підлітків та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України.У рамках проекту в закладі розпочав роботу волонтер, член організації «Корпус Миру».Під час своєї презентації волонтер розповів про себе, поділився планами діяльності та поспілкувався з педагогами.

/Files/images/Новый рисунок.jpg /Files/images/Новый рисунок (1).jpg


Подарунки бійцям

Уже традиційно здобувачі освіти Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» до свята готують смачні подарунки для воїнів-захисників, які на Сході відстоюють незалежність України.

Напередодні Дня захисника України, Дня козацтва вихованці, які навчаються за професією «кухар, кондитер», приготували бійцям вареники.


/Files/images/vh/vareniki/DSCN0145.JPG/Files/images/vh/vareniki/DSCN0198.JPG/Files/images/vh/vareniki/DSCN0165.JPG/Files/images/vh/vareniki/DSCN0204.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1641

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.