FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Книжкова виставка-реклама «Книги, що знають ВСЕ» розгорнута в бібліотеці ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», запрошує своїх читачів познайомитися з добіркою сучасних Енциклопедій, які дадуть відповідь на любі запитання та допоможуть у вивченні шкільних предметів. Тож запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку та дізнатися відповіді на ЩО? ДЕ? КОЛИ?

/Files/images/2023/bbloteka/зображення_viber_2023-04-24_09-32-02-295.jpg


/Files/images/2023/bbloteka/зображення_viber_2023-04-24_09-32-03-093.jpg /Files/images/2023/bbloteka/зображення_viber_2023-04-24_09-32-02-552.jpg

Про Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, людину, генія і пророка українського народу – написано не одну сотню книжок, не одну тисячу наукових розвідок і публіцистичних статей. До його дня народження бібліотека ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» пропонує викладку літератури «Живий у правді віковій», де представлені книги про найвизначніші події у житті поета, особисті й творчі зв’язки з представниками інших культур, Шевченкову посмертну славу.

/Files/images/2023/зображення_viber_2023-03-07_10-36-39-496.jpg

«Серцю властиво любити»

До найромантичнішого свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина, бібліотека пропонує перегляд книжок «Серцю властиво любити» та вибрати для читання уподобане видання. На вас чекають книги про дивовижні історії кохання, заборонені бажання, королівські таємниці, захоплюючі любовні пригоди, вірші про кохання...

/Files/images/2022/novini/lyutiy/валентина виставка.jpg


«Нам берегти тебе, Соборну і єдину!»

«Нам берегти тебе, Соборну і єдину!» така викладка літератури в читальній залі зустрічає читачів бібліотеки ДНЗ «Нововолинський ЦПТО». На ній представлені книги, що розповідають про знаменну подію української історії - День Соборності, згадуються найвизначніші постаті нашої країни, які доклали чимало зусиль, щоб Україна стала суверенною та незалежною.

/Files/images/2022/novini/schen/соборність бібліотека 2.jpg /Files/images/2022/novini/schen/соборність бібліотека 1.jpg

«Книжкова ялинка»

Така новорічна інсталяція «Книжкова ялинка» вітає відвідувачів книгозбірні ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» з 2022 роком. Нехай Новий рік стане для нас всіх успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. А все погане і неприємне залишиться в році, що минає.

/Files/images/bbl/vistava/2021/книжкова ялинка 1.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/книжкова ялинка 2.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/книжкова ялинка 3.jpg


«Грудень рік кінчає, а зиму починає».

В читальній залі для читачів розгорнута тематична добірку книг народознавчого спрямування.

/Files/images/novini/2021/gruden/кінець року 4.jpg


"КРАСА В ХУСТИНІ НАШІЙ СПОКОНВІЧНА"

У день Святої Катерини, 7 грудня, ми втретє відзначаємо Всесвітній день української хустки. В читальному залі бібліотеки кожний охочий зміг переглянути презентацію книжкової виставки "КРАСА В ХУСТИНІ НАШІЙ СПРКОНВІЧНА"

/Files/images/novini/2021/gruden/хустка поліщук 8.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/хустка поліщук 9.jpg


«СНІД: знати, щоб жити»

До Міжнародного дня боротьби зі СНІДом у бібліотеці ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» оформлена тематична викладка «СНІД: знати, щоб жити». На ній представлена література про лікування, профілактику ВІЛ/СНІДу та буклети по даній темі.

Давайте разом скажемо СНІДу – НІ!

/Files/images/novini/2021/gruden/снід викладка 1.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/снід викладка 2.jpg /Files/images/novini/2021/gruden/снід викладка 4.jpg


Голодомор в Україні. 1932-1933 роки

Актом геноциду українського народу став голодомор 1932 – 1933 років. В пам'ять про ті події в читальній залі книгозбірні ДНЗ "Нововолинський ЦПТО" організовано тематичний перегляд матеріалів «Голодомор в Україні. 1932-1933 роки».

/Files/images/bbl/vistava/виклдка голодомор 2021 1.jpg /Files/images/bbl/vistava/виклдка голодомор 2021 2.jpg


«Лицарі українських земель»

В читальній залі бібліотеці ДНЗ НЦПТО до дня українського козацтва був проведений бібліографічний огляд «Козацькі сурми», який є продовженням книжкової викладки «Лицарі українських земель». Присутні переглянули запропоновані видання, ознайомилися з передумовами виникнення, специфікою організації, політичною та воєнною діяльністю Запорозької Січі, її видатними ватажками. Привернули увагу читачів багатоілюстровані видання, в яких зібрані архівні документи, фото, карти, репродукції картин, портрети, спогади учасників тих подій. Захід був змістовним і повчальним.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/2021/козацькі сурми 2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/2021/козацькі сурми 4.jpg


Математика є прообразом краси світу

Закінчується 2020-2021 навчальний рік, який був оголошено Роком математики в Україні. Аби розширити можливості для розвитку математичної компетентності учнів, в бібліотеці організований перегляд літератури «Математика є прообразом краси світу». Тож кожний охочий мав можливість познайомитися з книгами на цю тему.

/Files/images/bbl/vistava/2021/мате6матика книги 1.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/мате6матика книги 2.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/мате6матика книги 3.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/мате6матика книги 4.jpg


«Вишиванка – твій генетичний код»

До Всеукраїнського дня вишиванки в бібліотеці розгорнута виставка-інсталяція «Вишиванка – твій генетичний код». В цей день кожний свідомий українець одягає вишиванку та старається долучитися до безсмертних традицій нашого народу.

/Files/images/bbl/vistava/2021/Вишиванка – твій генетичний код 1.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/Вишиванка – твій генетичний код 2.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/Вишиванка – твій генетичний код 3.jpg/Files/images/bbl/vistava/2021/Вишиванка – твій генетичний код 4.jpg


Ювіляри російської літератури

Продовжуючи рубрику «Книги ювіляри 2021», до вашої уваги бібліотека ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» пропонує віртуальний перегляд книг російських авторів, які є в нашій книгозбірні. Здається, що їх герої живуть серед нас, а їх характери, ставлення до життя так близькі сучасній людині, що часом важко повірити, що книзі вже понад 100, а іноді 200 й більше років. Тож давайте разом пригадаємо та перечитаємо шедеври російської літератури, які цього року святкують свій черговий ювілей. Вони варті вашої уваги.

«Книги ювіляри 2021» бібліотека ДНЗ«НЦПТО» пропонує віртуальний перегляд книг російських авторів


Тематична книжкова виставка присвячене Дню пам’яті і примирення

/Files/images/bbl/vistava/2021/день памяті викладка 2021 1.jpg


«Сумні дзвони Чорнобиля»

26 квітня дзвони знову сповістили, що 35 роки тому відбулася аварія планетарного значення. Вибухнув реактор на Чорнобильській АС. В пам’ять про цю подію в бібліотеці ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» влаштовано тематичну викладку літератури «Сумні дзвони Чорнобиля». Схиляємо голови перед тими, хто брав участь у ліквідації аварії. Вічна пам'ять полеглим та щира вдячність героям-ліквідаторам, які живуть серед нас!

/Files/images/bbl/vistava/2021/чорнобиль 2021 .jpg1.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/чорнобиль 2021 3.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/чорнобиль 2021 4 .jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/чорнобиль 2021 5.jpg /Files/images/bbl/vistava/2021/чорнобиль 2021 6.jpg


Всесвітній день книги й авторського права

Всесвітній день книги й авторського права святкується щороку 23 квітня з 1995 року. Генеральна конференція ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Адже саме цього дня 1616 року померли Сервантес, Шекспір і де ля Вега, народилися Моріс Дрюон і Володимир Набоков. Нині Всесвітній день книги й авторського права святкують у 190-та країнах світу.

День авторського права і книги. Бібліотека ДНЗ "Нововолинський ЦПТО"


«Книги ювіляри 2021 року»

Продовжуючи рубрику «Книги ювіляри 2021 року» пропоную ознайомитися з віртуальним переглядом книг української літератури, які в 2021 році святкують свої ювілеї.

В презентації зібрані книги які є в нашій бібліотеці. Кожний читач може їх взяти додому і насолоджуватися читанням.

Тож запрошую до знайомства!

«Книги ювіляри 2021 року»,які в 2021 році святкують свої ювілеї. Бібліотека ДНЗ"Нововолинський ЦПТО"


Книги Ювіляри

Бібліотека ДНЗ “Нововолинський ЦПТО” започатковує рубрику «КНИГИ ЮВІЛЯРИ 2021 РОКУ» і запрошує своїх читачів познайомитися з першим випуском віртуальної книжкової виставки «Ювіляри зарубіжної літератури — 2021». Звичайно, це неповний перелік творів, які святкуватимуть свій черговий ювілей, а лише ті, які є в нашій книгозбірні. Приємного перегляду!!!

Бібліотека ДНЗ “Нововолинський ЦПТО” започатковує рубрику «КНИГИ ЮВІЛЯРИ 2021 РОКУ»


«Поетичне слова Шевченка в одній книзі».

З нагоди 207–ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка бібліотека ДНЗ ЦПТО запрошує читачів до перегляду однієї книги «Поетичне слова Шевченка в одній книзі».

«Кобзар» – збірка поетичних творів великого українського поета Т.Г.Шевченка, яка дійсно шанобливо вважається багатьма українцями «святинею».

За життя Шевченка його твори під назвою «Кобзар» виходили ще в 1844 та 1860 роках. Коли великий поет після заслання готував до друку збірку своїх творів, він мав намір видати її під назвою «Поезія», але цензура дозволила видати збірку тільки під назвою «Кобзар». Популярність книжки була так велика, що назва «Кобзар» закріпилася за багатьма наступними виданнями поетичних творів Т. Шевченка. Як зазначив відомий український письменник М. Рильський «назва “Кобзар” за традицією перекинулася на все, ним звіршоване», і його поезії «в уяві широкого читача об’єднуються чудесним магічним словом – Кобзар».

/Files/images/bbl/vistava/шевченко викладка.jpg


«Жіночий погляд на світ»

Поезія, проза. Вірші, поеми, романи, оповідання… В них жіночий погляд на наш світ. Запрошуємо користувачів до нашої бібліотеки ознайомитись з викладкою літератури «Жіночий погляд на світ», щоб більш детально дізнатися, які ж твори роблять кожну письменницю неповторною.

/Files/images/bbl/vistava/жіночий погляд.jpg


"Довго щирими сими словами"

До людей промовлятиму я... – під такими словами Лесі Українки в читальній залі ДНЗ "Нововолинський ЦПТО" книгозбірні організовано книжкову виставку, яка присвячена до 150-ти річчю від дня її народження.

/Files/images/bbl/ukranka/леся українка1.jpg/Files/images/bbl/ukranka/леся українка2.jpg


Напередодні Дня закоханих бібліотека ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», запросила своїх читачів ознайомитися з добіркою книг «Кохання – це все. І це все, що ми знаємо про нього», де всі представлені книги мають у назві слова кохання і любов.

/Files/images/bbl/vistava/Добірка кн ваоенти.jpg


«Майбутнє за ІТ-технологіями», саме під такою назвою бібліотека центру пропонує перегляд книг для наших учнів. Сьогодення не можливо уявити без сучасних ІТ-технологій, які еволюціонують самим стрімким чином. В цій галузі спостерігається велика затребуваність в класних фахівцях та спеціалістах, адже сучасні технологічні виробництва вимагають абсолютно іншого підходу і мислення та підготовки саме таких фахівців.

/Files/images/novini/2020/gruden/іт технології.jpg


До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом бібліотека ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» пропонує читачам переглянути викладку літератури.

За даними ЮНЕЙДС, в 2019 році в світі на СНІД заразилися 1,7 млн осіб в світі, 38 млн людей живуть з ВІЛ-інфекцією, 690 тис. людей померли від хвороб, пов’язаних зі СНІДом.

Як запобігти хворобі? Відповідь на це питання дадуть матеріали з викладки «СНІД: знати, щоб жити» присвячені цій темі.

/Files/images/bbl/vistava/викладка СНІД.jpg


Донести до сердець молоді одну із найтрагічніших сторінок історії України – голодомор 1932–1933 років та вшанувати пам'ять його жертв. Такою була мета уроку-пам’яті «Допоки пам’ять в серці не згасає»

/Files/images/bbl/голодомор бібліотека 2020 7.jpg /Files/images/bbl/голодомор бібліотека 2020 1.jpg


Бібліотека ДНЗ “Нововолинський ЦПТО” запрошує до перегляду віртуальної книжкової виставки двомовних словників «Вивчай мову – пізнай Європу», які знаходять у фонді нашої книгозбірні. Вони стануть тобі в нагоді при вивченні іноземних мов. Адже саме словники відіграють вагому роль в розвитку комунікативної культури особистості.

Бібліотека ДНЗ


В читальному залі бібліотеки 12 книжкових виставок:

1. Освіта для сталого розвитку в дії
2. Сучасному уроку – наукову організацію та високу якість
3. “Україна: від подиху століть до сьогодення”
4. З вірою в себе, в майбутнє, в Україну!
5. Світ професій. Яка ж моя?
6. Волинь – перлина Поліського краю
7. Релігія в моєму житті
8. Здоров’я в твоїх руках
9. СНІД: знати, щоб вижити
10. Ти і закон
11. Володимир Великий – князь Київський, творець Руси- України
12. Нові загальноосвітні підручники

9-ть виставок постійно діючі. Інші є циклічними, приурочені до знаменних подій, ювілейних дат, предметних тижнів, надходження новинок літератури тощо.


Книги, яка знають відповіді на всі запитання: що? де? навіщо? чому? представлені на викладці довідкової літератури«На всі випадки життя. Корисні поради від А до Я».

Адже довідкова література– це видання, які допомагають уточнювати певні поняття, перекласти слово з однієї мови на іншу, розширити знання з того чи іншого предмету, дати відповіді на безліч запитань. Саме такі видання користуються попитом у наших читачів.

/Files/images/bbl/vistava/довідкова літ 2020 3.jpg /Files/images/bbl/vistava/довідкова літ 2020 1.jpg /Files/images/bbl/vistava/довідкова літ 2020 2.jpg


З 2002 року 21-го лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята в бібліотеці ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» була організована викладка літератури де читачі мали змогу переглянути різноманітні видання про українську мову . Адже мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день рідної мови ббліотека 2020 2.jpg


14 лютого – свято закоханих, День святого Валентина, а з 2012 року – це також Міжнародний день дарування книг.

Ідею створення свята Міжнародного дня дарування книг підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?Адже це крутий спосіб поділитися любов’ю та взяти участь у добрій справі!

Наша бібліотека центру також має книги, які подарували нам самі автори і доказом цьому є викладка літератури «Книги подаровані авторами». Надіємося, що вона надихне читачів книгозбірні дарувати книги бібліотеці, другу, членам родини.

/Files/images/bbl/день дарування книги 2020.jpg


/Files/images/bbl/vistava/IMG_20181113_121119.jpg /Files/images/bbl/vistava/IMG_20181113_121142.jpg /Files/images/bbl/vistava/IMG_20181113_121213.jpg /Files/images/bbl/vistava/IMG_20181113_121337.jpg /Files/images/bbl/vistava/IMG_20181113_121919.jpg /Files/images/bbl/vistava/p03_01414.jpg /Files/images/bbl/vistava/Викладка проф. преси1_HDR.jpg


/Files/images/bbl/vistava/Кн. виставка до дня Соборност_ R.jpg
Книжкова виставка до дня Соборності України


Для кращого і повного розкриття фонду постійно організовуються книжкові виставки та тематичні полички.


Бібліотека центру запрошує своїх читачів на перегляд оригінальної книжково-ілюстративної виставка до Світлого Воскресіння Христового:

«Христос Воскрес! Воскресне й Україна!».

На виставці ви знайдете добірку вишуканих Великодніх рецептів паски, поради як правильно розмалювати і пофарбувати яйця, та як гарно і правильно укласти великодній кошик тощо.

Вашій увазі представлені різні зразки писанок.

Сподіваємося, що від перегляду виставки відвідувачі отримують справжнє задоволення.

Хай в кошик Вам ляжуть баранчик і паска,Шматочок сальця, запашна ковбаска.І писанок пару з корінчиком хрону,Хай плине достаток до Вашого дому!

Зичимо Вам здоров’я, миру і Божої благодаті. Нехай Господня ласка зігріває Вас і Ваші родини.

/Files/images/bbl/vistava/IMG_20190417_120257.jpg


Патріотична викладка «Роки війни – століття пам’яті», розгорнута в читальному залі бібліотеки центру, – це історія мужності і самовіддачі в ім’я спільної перемоги на фашизмом.

Книги представлені тут розповідають про важкий шлях нашого народу протягом жахливих років війни. Кожне видання несе в собі пам’ять про загиблих, дух патріотизму, перемоги і нескореності.

/Files/images/bbl/vistava/вистава23.jpg


Розгорнута в бібліотеці центру викладка книг «Книги з автографами авторів» запрошує відвідувачів познайомитися з книгами таких авторів, як Ярослав Гиць, Іван Корсак, Василь Гей, Володимир Місюра, Володимир Шовкошитний та інших.

Ці видання з побажаннями авторів подаровані від щирого серця та з любов’ю на згадку про літературні зустрічі в нашій бібліотеці з учням-читачам.

/Files/images/bbl/vistava/книга з автографом.jpg/Files/images/bbl/vistava/книга з автографом2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1511

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.