Міжнародний день рідної мови

З 2002 року 21-го лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята в бібліотеці ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» була організована викладка літератури де читачі мали змогу переглянути різноманітні видання про українську мову . Адже мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день рідної мови ббліотека 2020 1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день рідної мови ббліотека 2020 2.jpg


День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні День Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. Учні груп № 41 та 22 нашого центру зібралися на заході присвяченому цій даті. Присутні переглянули відеопрезенттації, прослухали вірші місцевого поета Анатолія Поліщука, хвилиною мовчання вшанували учасників Революції Гідності.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/неб сотня бібліотека 2020 02 1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/неб сотня бібліотека 2020 02 2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/неб сотня бібліотека 2020 02 3.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/неб сотня бібліотека 2020 02 4.jpg


День Державного Герба

Сьогодні, 19 лютого, в Україні відзначають День Державного Герба. Так, 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Цій даті була приурочена історична мандрівка, екскурс в історію створення Державного Герба України, на якій учні груп № 31 та 53 переглянули документальний фільм в якому яскраво висвітлюються етапи створення нашого національного Герба – Тризуба.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/герб бібліотека 2020 1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/герб бібліотека 2020 2.jpg


У їхньому слові - пам'ять століть

В читальній залі бібліотеки читачі прослухали бібліографічний огляд “У їхньому слові – пам’ять століть ”, присвячений ювілеям класиків літератури. Антон Чехов, Борис Пастернак, Даніель Дефо, Максим Рильський, Ганс Хрістіан Андерсен, Корній Чуко́вський, Гі де Мопассан, Афанасій Фет – саме про них і їхню творчість йшла розповідь на заході. Огляд носив характер живої бесіди, адже присутні вже знайомі творами цих класиків. Учні передивилися представлені книги та зачитали найулюбленіші цитати з творів.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/у їхньому слові 2020 1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/у їхньому слові 2020 2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/у їхньому слові 2020 3.jpg


Трагічні уроки історії України: січень місяць

«Трагічні уроки історії України: січень місяць» – під такою назвою була проведена екскурс презентація зав. бібліотекою Тетяною Поліщук для учнів груп № 43 і 22.

Присутні пригадали трагічні дати січня далеких і не дуже минулих років. А саме: Переяславську раду, День пам’яті кіборгів, початок Революції Гідності, Голокост, Бій під Крутами. Кожна дата супроводжувалася фотографіями та історичними документами. Переглянули учні і тизер на фільм «Кіборги» заснованого на реальній історії оборони Донецького аеропорту, який вийшов на широкий загал у грудні 2017 року.

Після почутого і переглянутого молодь прийшла до висновку, що тільки коли ми єдині – ми не переможні, що в єдності сила народу.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/трагічні уроки історії січень 2020 1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/трагічні уроки історії січень 2020 2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/трагічні уроки історії січень 2020 3.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/трагічні уроки історії січень 2020 4.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/трагічні уроки історії січень 2020 5.jpg


" Щедрик " Миколи Леонтовича

Знаменитий «Щедрик» Миколи Леонтовича нині є найпопулярнішою різдвяною мелодією в світі. Хоча в світі цю композицію знають як Carol of the Bells.

Про автора та оригінальне виконання щедрівки учні центру дізналися на музичному альманасі «Щедрик», якого ви ще не чули» проведений зав. бібліотекою Тетяною Поліщук.

Присутні передивилися відео ТОП-9 найбільш цікавих виконань «Щедрика» у світі та послухали його у виконанні українських популярних виконавців таких, як Тіна Кароль, Насті Каменських, гуртів «Воплі Водоплясова» та «Шпилясті дударі». Учні підспівували разом з виконавцями і були щиро вражені численним розмаїттям виконання нашого «Щедрика» у світі.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/щедрик 2020 1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/щедрик 2020 2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/щедрик 2020 3.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/щедрик 2020 4.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/щедрик 2020 5.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/щедрик 2020 6.jpg


Волонтерство-це одне з найцінніших досягнень суспільства

«Волонтерство – це одне з найцінніших досягнень суспільства…» таку назву мав усний журнал, який провела з учнівським активом зав. бібліотекою Тетяна Поліщук. Кожна із шести сторінок журналу розповіла присутнім про витоки, історію, досягнення волонтерського руху. Познайомила з волонтерськими організаціями та людьми, які незалежно від їхньої раси, віросповідання, фізичних особливостей, соціального та матеріального становища допомагають іншим людям.

Увазі присутнім були запропоновані відеоролики про волонтерів Майдану та тих хто допомагає українським військовим на Сході.

На захід були запрошені волонтери Корпусу Миру Максиміліан Гомес і Девід Вудсайд. Хлопці розповіли про себе і свою місію в Корпусі Миру.

Вже багато років учні нашого центру також займаються волонтерською роботою і підтвердження цьому є фотографії, які були представлені в презентації. На них їхні друзі, знайомі, одногрупники і вони самі.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 10.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 1.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 11.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 2.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 3.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 4.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 5.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 6.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 7.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 8.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/волонетр бібліо 9.JPG


Презентація книги " Волинський небесний батальйон"

У міському палаці культури 4 грудня відбулася презентація книги «Волинський небесний батальйон». Автором ідеї цього унікального видання був шеф-редактор всеукраїнської газети „Вісник + К”, заслужений журналіст України Євген Хотимчук. У ній зібрані спогади рідних та близьких про 167 полеглих на війні волинян, їхній життєвий шлях та героїчну смерть. До збірки увійшли розповіді про 19 наших земляків.

У підготовці та проведенні заходу прийняли активну участь учні та працівники Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти». Адже серед загиблих нововолинців одинадцять випускників закладу освіти. Учні поіменно згадали полеглих воїнів та поклали квіти до меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!».

Схвилював присутніх виступ директора Валентини Приступи, яка розповіла про увіковічення імен загиблих випускників на стелі центру, та про різноманітні заходи приурочені пам’яті наших героїв.

/Files/images/novini/книга 1 2019.jpg /Files/images/novini/книга 2 2019.jpg /Files/images/novini/книга 3 2019.jpg /Files/images/novini/книга 4 2019.jpg


«Ввічливість на кожний день»

Цікавою і змістовною була зустріч з мешканцями гуртожитку нашого центру із зав. бібліотекою Тетяною Поліщук і викладачем спецдисциплін Галиною Ненько, які ознайомили з певними правилами культури поведінки прийнятими в суспільстві.

Учні прослухали основні правила етикету в ресторані, в гостях, в транспорті та на вулиці, в театрі та кінотеатрі, в людних місцях.

Аби навчитися правильно і красиво сервірувати стіл Галина Іванівна на практиці показала, як потрібно оформляти святковий стіл, які є столові прибори і як ними користуватися. Як правильно користуватися серветкою, і як оригінально можна її скласти, адже серветка є прикрасою столу.

Доповненням до розмови про етикет став перегляд відеороликів та ознайомлення з книгами з по цій темі.

І на завершення зустрічі присутні взяли участь у вікторині та тестуванні.

Ці правила прості, їх неважко запам’ятати, але головне — не забувати застосовувати їх у повсякденному житті, такий висновок зробили учні по закінченню заходу.

/Files/images/novini/етикет 1.jpg/Files/images/novini/етикет 8.jpg /Files/images/novini/етикет 2.jpg /Files/images/novini/етикет 3.jpg /Files/images/novini/етикет 4.jpg /Files/images/novini/етикет 5.jpg /Files/images/novini/етикет 6.jpg /Files/images/novini/етикет 7.jpg


Мова і писемність - категорії вічні

«Мова і писемність – категорії вічні» ( До Дня української писемності та мови) – під такою назвою пройшов захід в гуртожитку центру. Учні прослухали найцікавіші факти про українську мову, та вислови про неї, показали свої знання у вікторині, змагалися в конкурсі «Вік живи –вік учись», читали вірші про нашу рідну солов’їну українську мову.

/Files/images/novini/мова і писменність 2019 1.jpg /Files/images/novini/мова і писменність 2019 2.jpg /Files/images/novini/мова і писменність 2019 3.jpg /Files/images/novini/мова і писменність 2019 4.jpg


Вікторина " Україна-моя країна"

У гуртожитку центру, для учнів першого курсу бібліотекар Тихоходова М.В. організувала та провела вікторину «Україна – моя країна». Учні з великою зацікавленістю прийняли участь у заході та активно відповідали на запитання. Майже на всі питання учні давали вірні відповіді.

Під час проведення заходу звучали вірші про Україну.

У книгозбірні була організована викладка літератури «Україна віхи історії …».

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Україна моя1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Україна моя2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Україна моя3.jpg


Вересневі свята

В гуртижитку 11 вересня зав. бібліотекою Поліщук Т.Л. провела бесіду присвячену великому православному святу Усікновення Голови Іоанна Предтечі.

Вважається, що цей день завершує літо. У народі говорили: «Іван Пісний прийшов, літо червоне повів». Учні дізналися про традиції, прикмети на цей день та, що можна і не можна робите в це свято.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/масова роб1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/масова роб2.jpg


Нововолинськ читає

8 вересня в нашому місті відбулася перша книжкова толока «Нововолинськ читає». Було дуже цікаво. Приїхали відомі українські письменники і презентували свої книги.

Тож користуючись такою нагодою, для поповнення фонду бібліотеки ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти», було придбано цікаві видання з автографами авторів. Запрошуємо читачів ознайомитися з новинками!

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/нов чита.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Нов читає1.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Нов читає2.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Нов читає4.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Нов читає3.jpg


Краєзнавча вікторина

Щоб по-справжньому любити рідний край, його треба добре знати, оскільки знання своєї історії не просто підносять і звеличують людину, а й служать своєрідним містком між минулим, нинішнім і прийдешнім поколінням.

І підтвердженням цих слів стала вікторина «Черпаю сили з рідної землі» та конкурс знавців приказок і прислів’їв, яку провели бібліотекарі ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» з учнями груп № 41, К-12. На всі запитання учні дали правильні, вичерпні відповіді, тим самим підтвердили, що наша молодь розумна, ерудована і є патріотами своєї Вітчизни.

Завершився захід переглядом відео кліпу «Моя Україна».

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/вікторина1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/вікторина2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/вікторина3.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/вікторина4.jpg


«Поети Волинського краю»

Поетичний вернісаж провели бібліотекарі центру з учнями групи № 43.

Автори, про яких була розповідь, різні за стилістикою і манерою написання, за професією та уподобаннями, за освітою та віросповіданням, але всі вони прагнули щирим і добрим словом достукатися до кожного читача.

Учениці Вікторія Добуш і Катерина Цибуховська декламували вірші Ананія Рябченюка, Світлани Костюк, Василя Гея.

Присутні передивилися презентацію та відео пісень на слова Петра Маха «Ожини» і Олександра Каліщука «Волиняночка».

Учні відкрили для себе дивовижний, чарівний і неповторний світ поезії.

Захід доповнив перегляд літератури книжкової викладка «Поети Волині».

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/поет.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/поет (5).JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/поет (2).JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/поет (4).jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/поет (3).jpg


«Гімн – символ національної і державної величі»

Історичну веб-екскурсію «Гімн – символ національної і державної величі» провела зав. бібліотекою Тетяна Поліщук для учнів груп 42, 43, 53. Допомагали в проведенні заходу учениці групи № 42 Вакулюк Іванна, Лесик Ліза, Павловська Таня.

Присутні дізналися про історію написання гімну України, прослухали та передивилися різні версії його виконання від першого запису на грамплатівці (1916 р.) до сучасного в симфонічно-роковій обробці.

На завершення зустрічі всі присутні виконали державний гімн за підтримки хору ім. Г.Верьовки на відеоролику.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/гімн1.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/гімн2.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/гімн3.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/гімн4.JPG /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/гімн.jpg


Зустріч з поетом

10 квітня напередодні ювілею поета Юрія Андросова центральна міська бібліотека запросила учнів нашого центру на годину поезії «Гірко розривається римами душа». Відбулася зустріч 75-ти річного поета з молоддю. На заході звучали чудові поезії пана Юрія у виконанні бібліотекарів та автора.

Ювіляра щиро привітали колеги по перу та директор книгозбірні Світлана Кухарук.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом1.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом2.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом3.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/зустрі з поетом5.jpg


День здоров'я

7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Кожна людина прагне прожити своє життя довго та щасливо. А для цього потрібно вести здоровий спосіб життя. До цієї дати 9 квітня з учнями гуртожитку бібліотекарями центру Поліщук Т.Л. і Тихоходовою М.В. був проведений виховний захід «Чи добре знаєш, як здоров’яְ берегти».

Учні прослухали поради щодо збереження здоров’я, взяли участь у вікторині та грі «Перлини народної мудрості» (прислів’я про здоров’я), пройшли тест «Який у вас настрій». Переглянули відеофільми «Шкода куріння. Як насправді куріння вбиває», «Що робить алкоголь із Вашим організмом», та викладку літератури по цій темі.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя1.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя2.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя3.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя4.jpg


«За сторінками життя Кобзаря»

У бібліотеці центру відбувся літературний вернісаж «За сторінками життя Кобзаря» присвячений 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Учні з великою цікавістю слухали розповідь бібліотекарів (Поліщук Т. Л. та Тихоходову М.В.) про нелегке дитинство Т.Г. Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс.

Присутні дізналися про творчість Тараса Григоровича не тільки як поета, але і як художника, та познайомилися з його мистецькою спадщиною.

На завершення переглянули відеофільм «Край, де народився геній».

Тарас Григорович Шевченко є образом незламного борця за свободу українського народу і є прикладом для кожного громадянина України.

Минатимуть роки, змінюватимуться покоління та твори великого Кобзаря завжди будуть новими і актуальними.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/шевченко1.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/шевченко2.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/шевченко3.jpg


«Вже давно Афган… і події криваво прокляті…».

До 30-ти річчя виведення військ з Афганістану в групах № 20 і 53 працівники центральної міської бібліотеки провели інформдосьє «Вже давно Афган… і події криваво прокляті…».

Ведучі заходу Ганна Кондратюк і Марія Олексюк ознайомили з основними подіями тої війни, почитали вірші, згадали земляків, які не повернулися живими додому. Присутні переглянули кінохроніку та поспілкувалися з учасником війни в Афганістані Миколою Сачуком

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190213_124916.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190213_124933.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190213_133527.jpg


«Нашого цвіту по всьому світу»

Вислів «Нашого цвіту по всьому світу» відомий, мабуть, кожному українцю. Адже ні для кого не секрет, що дуже багато наших співвітчизників жили чи проживають за кордоном. Серед них є дуже багато всесвітньо відомих імен, які відіграли помітну роль у світовому цивілізаційному розвитку, і таким чином принесли славу й нашій рідній Україні. Саме про таких людей розповіла завідувач бібліотекою Тетяна Поліщук учням. Для присутніх стало сюрпризом те, що засновник компанії Apple Стів Возняк, відомий ілюзіоніст Девід Копперфільд, акторка, модель Міла Йовович, актори Майкл Дуглас, Девід Духовний, всесвітньо відомий режисер Стівен Спілберг мають українське коріння. І таких прикладів сотні й тисячі.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190201_115035.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190201_115003.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190201_115120.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/IMG_20190201_115206_BURST1.jpg


Пам’яті українського поета та громадського діяча

Вечір-портрет до дня народження Василя Стуса в читальному залі бібліотеки провела з учнями групи 51 завідувач книгозбірнею Тетяна Поліщук.

Учасники вечора пригадали факти з життя поета, сторінки ліричної творчості, доторкнувшись серцем до великої людської трагедії і високої вірності обраному ідеалу. Адже основу поезії Стуса становить усвідомлення внутрішньої свободи, готовності до боротьби за кращу долю народу і України. Присутні прослухали пісні на вірші поета у виконанні Сергія Мороза та сестер Лесі і Галини Тельнюк.

На завершення заходу прозвучав вірш, у якому Василь Стус стверджував:

«Народе мій, до тебе я ще верну,
Як в смерті обернуся до життя
своїм стражденним і незлим обличчям.
Як син тобі доземно уклонюсь
і чесно гляну в чесні твої вічі
і в смерті з рідним краєм поріднюсь.»

/Files/images/bbl/IMG_20190121_115239_HDR.jpg /Files/images/bbl/IMG_20190121_114608_HDR.jpg /Files/images/bbl/IMG_20190121_114700_HDR.jpg /Files/images/bbl/IMG_20190121_114800_HDR.jpg


Відомі постаті на українській гривні

Годину цікавих повідомлень«Відомі постаті на українській гривні»провела з учнями завідувач бібліотекою Тетяна Поліщук.

Присутні простежили історію грошей від виникнення до сучасних днів та детально ознайомилися з особистостями і архітектурними пам’ятками, зображеними на гривнях. А ще дізналися, що швейцарські фінансисти визнали українську гривню найгарнішою валютою світу, адже оцінювали її за багатьма критеріями: окpiм естетичного оформлення грошових знаків бралося до уваги й історичне значення зображення на валюті.

Перегляд презентації та фільму допоміг пересвідчитись, що українська гривня – це не тільки грошовий знак, а й наша історія.

/Files/images/bbl/20181219_110640.jpg /Files/images/bbl/20181219_110817.jpg /Files/images/bbl/20181219_110856.jpg


Всесвітній день захисту прав людини

До Всесвітнього Дня захисту прав людини у гуртожитку Центру бібліотекар Марина Тихоходова провела правову гру «Твоє життя-твій вибір».У ході гри учні відповідали на запитання, коментували різні правові ситуації. На завершення заходу було проведено бліц-інтерв’ю.

/Files/images/bbl/DSCN5538.JPG /Files/images/bbl/DSCN5540.JPG /Files/images/bbl/DSCN5551.JPG


Джерельна, світанкова, українська мова

...Солов’їну, барвникові, колосисту – на віки –
Українську рідну мову в дар дали батьки
.Берегти її, плекати буду всюди й повсякчас,
Бо ж єдина – так, як мати, – мова в кожного із нас!
О. Забужко

Першим до нас приходить слово… З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Світ – мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова, за допомогою слова відкриваємо таємничість і складність інших наук. Напередодні Дня української писемності і мови, з групою №42 бібліотекарі центру Тетяна Поліщук і Марина Тихоходова провели мовознавчий турнір«Джерельна, світанкова, українська мова».

За допомогою вікторини та мовознавчої гри визначили кращих знавців рідної мови. Присутні дізналися найцікавіші факти про українську мову, послухали загадки і вірші у виконанні одногрупників.

Як нагороду за правильні відповіді, переможці турніру Владислав Дмитрук і Лисковець Назар отримали гарні оцінки за урок від викладача української мови Людмили Потурай.

/Files/images/bbl/20181107_113502.jpg /Files/images/bbl/20181107_114235.jpg /Files/images/bbl/45643539_253530115514218_4935736653755973632_o.jpg /Files/images/bbl/45645852_253530442180852_4016262736404021248_o.jpg


100-річчя від Дня народження Василя Сухомлинського

«Я ніколи в житті не належав собі»

На таку тему поспілкувались із першокурсниками бібліотекарі Тетяна Поліщук і Марія Тихоходова, які вирішили присвятити знайомство з книгозбірнею 100-річчю від Дня народження Василя Сухомлинського.Василь Олександрович Сухомлинський – багатогранна, відома в усьому світі особистість. Мудрий педагог лишив своїм нащадкам 10 моральних заповідей про те, чого не можна робити та неоціненні вислови про книгу і читання, виховання і навчання. Про це згадали старшокурсниці, запрошені на захід. А ще, всі почитали старі добрі дитячі казочки-мініатюри та подивились віртуальну виставку «Науковець, педагог – новатор, чудова людина».Для глибшого знайомства з життям і творчістю Василя Сухомлинського була рекомендована книга Івана Цюпи «Добротворець».

/Files/images/20180920_093725.jpg /Files/images/20180920_094051.jpg /Files/images/20180920_095328.jpg /Files/images/20180920_095456.jpg


"Тої слави козацької повік не забуду"

12 жовтня відбувся урочистий захід, присвячений Дню українського козацтва і Дню захисника України. Ведучі Поліщук Тетяна і Добуш Вікторія перегорнули героїчні сторінки історії нашої держави, згадали славне українське козацтво.

Глядачі переглянули відеоролики про козаків, прийоми рукопашного бою та послухали пісні, присвячені мужнім захисникам Батьківщини у виконанні юних артистів центру.

/Files/images/bbl/43756814_240930823440814_6336889164784467968_o.jpg /Files/images/bbl/43877735_240931343440762_58648332477661184_o.jpg /Files/images/bbl/43758094_240931926774037_7591601097953771520_o.jpg /Files/images/bbl/43879212_240930853440811_1713430666768547840_o.jpg /Files/images/bbl/43878962_240930803440816_4466533492670332928_o.jpg


Голокост. Концтабори й масове знищення людей

1 жовтня з нагоди вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру бібліотекарем Тетяною Поліщук проведено виховний захід.

Учні центру поринули у далекі роки Другої світової війни. Гітлерівський терор в роки війни визначався расистською теорією нацистів. Винищення «неповноцінних» народів та етнічних груп стало основною лінією політики Берліна на Сході Європи. Україна поряд з іншими європейськими державами стала жахливим полігоном нацистського конвеєру смерті.

/Files/images/vh/nats_pat/SDC18813.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 290

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.