Прізвище ім’я по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Посада | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації |
Приступа Валентина Іванівна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1977 р., вчитель математики | Директор | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти, 2016р |
Прізвище ім’я по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Посада | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації |
Курилович Лариса Євгеніївна | Спеціаліст, Брестський інженерно-педагогічний інститут, 1987р., інженер-будівельник | Заступник директора з навчально-виробничої роботи | Спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України, 2015р. |
Прізвище ім’я по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Посада | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації |
Селецька Наталія Михайлівна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1984 р., вчитель фізики і математики | Заступник директора з навчально-виховної роботи | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, Відмінник освіти України, 2019р. |
Адміністративний склад
№ з/п | Прізвище ім’я по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Посада | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
1. | Дудюк Борис Арсенович | Бакалавр, Нововолинський електромеханічний технікум, 1993, технік-технолог; Національний університет «Львівська політехніка», 2019р., транспортні технології | Старший майстер | 2015 р. |
2. | Савчук Галина Василівна | Спеціаліст, Тернопільська академія народного господарства, 2004 р., менеджмент зовнішньої економічної діяльності; Львівський інститут економіки та туризму, 2015 р., менеджер організацій готельного і ресторанного бізнесу | Старший майстер | Спеціаліст першої категорії, Відмінник освіти України, 2016 р. |
3. | Вавринюк Олена Миколаївна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1980р., вчитель фізичного виховання | Керівник фізвиховання | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2015р. |
4. | Рощина Ніна Миколаївна | Спеціаліст, Рівненський національний університет водного господарства та природокористування, 2006р., спеціаліст з прикладної математики | Методист | Спеціаліст першої категорії, 2015 р. |
5. | Войтович Світлана Анатоліївна | Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л. Українки, 1999 р., історик, викладача історії Тернопільський національний економічний університет, 2009 р., спеціаліст з фінансів | Методист | Спеціаліст вищої категорії, 2018 р. |
Викладачі загальноосвітніх предметів
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Який предмет читає / посада | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
1. | Галушка Віталій Віталійович | Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л.Українки, 2002 р., хімія, викладач хімії | Хімія, екологія | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2015р. |
2. | Дудюк Наталія Анатоліївна | Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л.Українки ,1999 р., викладач української мови та літератури | Українська мова та література | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2017р. |
3. | Житнецький Олег Юрійович | Спеціаліст, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, 2001 р., фізика, вчитель фізики | Фізика, астрономія | Спеціаліст вищої категорії, 2016р. |
4. | Пик Ольга Іванівна | Спеціаліст, Львівський університет, 1978 р., географія | Географія | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2016р. |
5. | Панас Галина Іванівна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1982 р., вчитель математики | Алгебра, геометрія | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2019р. |
6. | Семерей Людмила Степанівна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1988 р., вчитель російської мови та літератури | Зарубіжна література | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2016р. |
7. | Стаднік Олена Іванівна | Спеціаліст, Кам’янець-Подільський педагогічний інститут, 1994 р., викладач фізики і математики | Фізика, астрономія | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2016р. |
8. | Бабійчук Оксана Василівна | Спеціаліст, Львівський державний університет, 1999 р., біолог, викладач біології | Біологія | Спеціаліст першої категорії, 2004р. |
9. | Каганюк Наталія Петрівна | Спеціаліст, Волинський державний університет ім. Л.Українки, 2000 р., історик, викладач історії | Історія | Спеціаліст вищої категорії , 2019р. |
10. | Лопоша Тетяна Сергіївна | Спеціаліст, Рівненський державний гуманітарний університет, 2006 р., англійська мова та література | Англійська мова | Спеціаліст першої категорії, 2015р. |
11. | Шаповал Віктор Вячеславович | Спеціаліст, Тернопільський інститут народного господарства 1990 р., економіка промисловості | Захист Вітчизни | Спеціаліст першої категорії, 2015р. |
12. | Мурзак Оксана Миколаївна | Спеціаліст, Волинський національний університет ім. Л.Українки, 2005 р., філолог, викладач української мови та літератури | Українська мова та література | Спеціаліст другої категорії, 2016р. |
13. | Лешко Олена Анатоліївна | Спеціаліст, Волинський національний університет ім. Л.Українки, 2011р., історик, викладач історії | Історія України, правознавство | Спеціаліст другої категорії , 2017р. |
14. | Медик Юлія Ігорівна | Спеціаліст, Луцький педагогічний коледж, 2007 р., початкове навчання, англійська мова Волинський інститут економіки та менеджменту, 2012р., філолог, перекладач, викладач іноземних мов | Іноземна мова | Спеціаліст першої категорії , старший викладач, 2019р. |
15. | Хотько Валентин Арсентійович | Спеціаліст, Східноєвропейський національний університет, 2013 р., викладач фізичного виховання | Фізичне виховання | Спеціаліст другої категорії, 2018р |
16. | Жмурко Катерина Іванівна | Молодший спеціаліст, Республіканський технікум фізкультури, 1973р., викладач фізичної культури | Фізичне виховання | Спеціаліст, 2016р. |
17. | Потурай Людмила Василівна | Спеціаліст, Рівненський державний гуманітарний університет, 2011р., філолог | Українська мова та література | Спеціаліст другої категорії, 2019 р. |
18. | Струк Тетяна Володимирівна | Спеціаліст, Миколаївський державний університет, 2008 р., вчитель української мови та літератури, практичний психолог в закладах освіти | Практичний психолог | Спеціаліст другої категорії , 2017р. |
19. | Мельник Надія Іллівна | Спеціаліст, Ужгородський державний університет, 1984р., біолог, вчитель біології | Вихователь | Спеціаліст вищої категорії, 2015р. |
20. | Селещук Галина Валентинівна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1978р. , вчитель математики | Вихователь | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2015р. |
21. | Назаревич Ольга Олександрівна | Спеціаліст, Національний університет «Львівська політехніка», 2010р., соціологія управління навчальним закладом | Соціальний педагог | Спеціаліст |
22. | Вавринюк Олена Миколаївна | Спеціаліст, Луцький педагогічний інститут, 1980р., вчитель фізичного виховання | Фізичне виховання | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2015р. |
23. | Макаряк Ольга Анатоліївна | Спеціаліст, Рівненський державний гуманітарний університет 2004р., музичне мистецтво | Керівник гуртка | Культорганізатор другої категорії, 2016р. |
Викладачі професійно-теоретичної підготовки
№ з/п | Прізвище ім’я по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Який предмет читає / посада | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік останньої атестації |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
1. | Гончарова Світлана Григорівна | Спеціаліст, Могильовський хімікотехнологічний інститут, 1988 р., технологія хлібопекарної, макаронної і кондитерської промисловості, інженер- технолог | Устаткування підприємств харчування | Спеціаліст вищої категорії, 2015р |
2. | Зінчук Олена Євгеніївна | Спеціаліст, Тернопільська академія народного господарства, 2010р., менеджмент зовнішньої економічної діяльності, менеджер-економіст; Волинський національний університет ім. Л.Українки, 2010р., спеціаліст з інформатики, викладач | Основи галузевої економіки, інформаційні технології | Спеціаліст вищої категорії, 2013р. |
3. | Попова Людмила Іванівна | Спеціаліст, Комунарський гірничо-металургійний інститут, 1980р., інженер-викладач будівельних дисциплін | Матеріалознавство, технологія лицювальних та плиточних робіт | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, 2016р. |
4. | Ненько Галина Іванівна | Спеціаліст, Київський технологічний інститут харчової промисловості, 1984р., технологія бродильних виробництв, інженер-технолог | Організація виробництва та обслуговування | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2017р. |
5. | Лучинець Олена Павлівна | Спеціаліст, Одеська державна академія холоду, 2002р., інженер-електромеханік; Східноєвропейський національний університет, 2016р. бакалавр з готельно-ресторанної справи, | Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства | Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, 2019р. |
6. | Остяк Світлана Вікторівна | Спеціаліст, Київський торгово-економічний інститут, 1981р., технологія і організація громадського харчування, інженер-технолог | Технологія приготування їжі з основами товарознавства | Спеціаліст вищої категорії, старший викладач 2015р. |
7. | Сачук Микола Володимирович | Спеціаліст, Білоруська державна політехнічна академія, 1994р., машинобудування, інженер-викладач машинобудівельних дисциплін | Спецтехнологія | Спеціаліст вищої категорії, 2018р. |
8. | Ошкалюк Наталія Степанівна | Спеціаліст, Рівненський державний інститут культури, 1999р., менеджер-економіст соціально-культурної сфери, Тернопільський національний педагогічний університет, 2012р. вчитель технології | Технологія виготовлення одягу | Спеціаліст першої категорії, 2016р. |
9. | Чапюк Валентин Володими- рович | Спеціаліст, Львівський політехнічний інститут, 1987р., гірничий інженер-електрик | Гірнича електротехніка | Спеціаліст першої категорії, 2018р. |
10. | Погребська Олена Ігорівна | Спеціаліст, відокремлений підрозділ «Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв», 2013р., дизайн, дизайнер зачіски | Перукарська справа | Спеціаліст другої категорії, 2016р. |
11. | Приступа Олена Анатоліївна | Магістр, Національний університет харчових технологій, магістр з технології хліба, кондитерських, макаронних виробів, 2013р. | Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства | Спеціаліст |
12. | Рудець Василь Іванович | Спеціаліст, Дніпропетровський гірничий інститут, 1987р., гірничий інженер | Охорона праці | Спеціаліст другої категорії, 2019 р. |
Майстри виробничого навчання
№ з/п | Прізвище ім’я по батькові | Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність | Професія | Тарифний розряд, педагогічне звання, рік останньої атестації |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
1. | Бікус Ольга Павлівна | Молодший спеціаліст, Вітебський індустріально-педагогічний технікум 1980 р., технологія приготування їжі; технік-технолог, майстер виробничого навчання | Кухар, кондитер | 14 тарифний розряд, 2019р. |
2. | Гаврилюк Тамара Володимирівна | Молодший спеціаліст, Докучаєвський торговий технікум, 1983р., технологія приготування їжі, технік-технолог | Кухар, кондитер | 13 тарифний розряд, 2016 р. |
3. | Заходякіна Світлана Володимирівна | Молодший спеціаліст, Нововолинський електромеханічний технікум 1998р., економіка підприємства, економіст, бухгалтер | Оператор комп’ютерного набору | 13 тарифний розряд, 2016 р. |
4. | Зімович Галина Федорівна | Молодший спеціаліст, Вітебський індустріально-педагогічний технікум 1978,технологія приготування їжі Технік-технолог, виробничого навчання | Кухар, кондитер | 13 тарифний розряд, 2016 р. |
5. | Ждань Ольга Володимирівна | Бакалавр, Хмельницький національний університет, бакалавр професійної освіти, викладач практичного навчання у галузі технології виробів легкої промисловості, 2016р. | Кравець, вишивальник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
6. | Легун Оксана Вікторівна | Спеціаліст, Луцький комерційний технікум, 1998 р., комерційна діяльність, Тернопільська академія народного господарства, 2004р., менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Львівський інститут економіки і туризму, 2015р., менеджер організацій готельного і ресторанного бізнесу | Майстер ресторанного обслуговування | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2019 р. |
7. | Стельмащук Ірина Іванівна | Молодший спеціаліст, Київський технологічний технікум, 1997р., швейне виробництво, технік-технолог | Кравець, вишивальник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
8. | Фесюк Наталія Леонідівна | Молодший спеціаліст, Республіканський заочний технологічний технікум, 1987р., технік-технолог швейного виробництва | Кравець, вишивальник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
9. | Шостак Ірина Сергіївна | Молодший спеціаліст, Львівський технікум легкої промисловості, 1994р., моделювання і конструювання одягу, конструктор-модельєр | Кравець, вишивальник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
10. | Штенько Світлана Григорівна | Молодший спеціаліст, Луцьке ПТУ, 1980р., кравець легкого одягу; Нововолинський електромеханічний технікум, 2001р., технологія обслуговування та ремонт устаткування, технік-технолог | Кравець, вишивальник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
11. | Андрієнко Тетяна Петрівна | Молодший спеціаліст, Київський індустріально-педагогічний технікум, 1979 р., обробка металів різанням, технік-технолог, майстер виробничого навчання | Верстатник широкого профілю | 13 тарифний розряд, 2015 р. |
12. | Дребота Світлана Геннадіївна | Спеціаліст, Київський технологічний інститут харчової промисловості, 1978р., технологія хлібопекарського виробництва, технік-технолог | Кухар, кондитер | 13 тарифний розряд, 2019 р. |
13. | Луцюк Лілія Федорівна | Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі, 1988р., технологія приготування їжі, технік-технолог | Кухар, кондитер | 13 тарифний розряд, 2016 р. |
14. | Рачук Наталія Валеріївна | Молодший спеціаліст, Луцький кооперативний технікум, 2003р., технологія харчування, технік-технолог | Кухар, кондитер | 12 тарифний розряд, 2013 р. |
15. | Новосад Світлана Олександрівна | Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі, 1993 р., організація торгівлі непродовольчих товарів, товарознавець-організатор, кухар | Кухар, кондитер | 14 тарифний розряд, 2016 р. |
16. | Монець Валентина Іонівна | Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі 1989, технологія приготування їжі, технік-технолог | Кухар, кондитер | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
17. | Кришталь Людмила Андріївна | Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі 1975, технологія приготування їжі, технік-технолог | Кухар, кондитер | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2015 р. |
18. | Загороднова Лілія Анатоліївна | Молодший спеціаліст, Луцький технікум радянської торгівлі 1984, технологія приготування їжі, технік-технолог | Кухар, кондитер | 13 тарифний розряд, 2015 р. |
19. | Гринюк Людмила Залманівна | Спеціаліст, Одеський технологічний інститут харчової промисловості, 1979р., машини і апарати харчових виробництв, інженер-механік | Кухар, кондитер | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання І категорії, 2015 р. |
20. | Грицюк Валерій Віталійович | Спеціаліст, Львівський політехнічний інститут, 1980р., автомобілі та автомобільне господарство | Слюсар з ремонту колісний транспортних засобів | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
21. | Гнедько Віктор Дмитрович | Молодший спеціаліст, Рівненський автотранспортний технікум, 1984р., технік-експлуатаційник | Слюсар з ремонту колісний транспортних засобів | 13 тарифний розряд, 2016 р. |
22. | Варчук Ніна Іванівна | Молодший спеціаліст, Харківський індустріально-педагогічний технікум, 2000 р., будівництво та експлуатація будівель та споруд | Штукатур, лицювальник-плиточник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
23. | Лавренюк Лариса Мефодіївна | Молодший спеціаліст, Харківський індустріально-педагогічний технікум, 1988 р., будівництво та експлуатація будівель та споруд, технік-будівельник | Штукатур, лицювальник-плиточник | 14 тарифний розряд, 2017 р. |
24. | Сямук Тетяна Павлівна | Молодший спеціаліст, Конотопський індустріально-педагогічний технікум, 2006р., майстер виробничого навчання, технік-механік | Штукатур, лицювальник-плиточник | 13 тарифний розряд, 2017 р. |
25. | Радомська Олена Іванівна | Спеціаліст, Нововолинське ПТУ№1, 1995р., маляр будівельний; Нововолинський електромеханічний технікум, 1998р., економіка підприємств; Глухівський педагогічний університет, 2009р., вчитель трудового навчання | Штукатур, лицювальник-плиточник | 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання ІІ категорії, 2018 р. |
26. | Снігарук Тарас Сергійович | Спеціаліст, Луцький національний технічний університет, 2017р., галузеве машинобудування, інженер-механік | Електрогазозварник | 14 тарифний розряд, 2019 р. |
27. | Воскобойник Ганна Володимирівна | Спеціаліст, Всеукраїнська державна вища школа художнього моделювання, 2002р., перукар-модельєр | Перукар (перукар-модельєр) | 11 тарифний розряд, 2011 р. |
28. | Панкратова Юлія Володимирівна | Молодший спеціаліст, Луцький кооперативний технікум, 2007р., технік-технолог, Львівська комерційна академія, 2016 р., інженер-технолог харчової промисловості | Кухар, кондитер | 13 тарифний розряд, 2016 р. |
29. | Вітвицька Ольга Вікторівна | Молодший спеціаліст, Луцьке ВПУ, 2013р., технік-будівельник | Штукатур, лицювальник-плиточник | 11 тарифний розряд |
30. | Кот Андрій Миколайович | Бакалавр, Полтавський університет економіки та торгівлі, 2014р, бакалавр з харчових технологій та інженерії | Офіціант, бармен | 12 тарифний розряд |
31. | Болотюк Ірина Григорівна | Молодший спеціаліст, Луцький кооперативний технікум Волинської обласної спілки споживчих товарів, 2008р., організація обслуговування населення | Кухар, кондитер | 12 тарифний розряд |
32. | Біднюк Ольга Євгеніївна | Спеціаліст, Київський торговий економічний університет, 1995 р., товарознавець продовольчих товарів | Оператор комп’ютерного набору | 13 тарифний розряд, 2015 р. |
33. | Харевич Тамара Андріївна | Спеціаліст, Український політехнічний інститут, 1987р., інженер-електромеханік | Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів | 14 тарифний розряд |
34. | Кравчук Зінаїда Валентинівна | СПТУ №9 м. Чернігів, 1990р., перукар | Перукар (перукар-модельєр) | 12 тарифний розряд |
35. | Шпанчук Ірина Олександрівна | Спеціаліст, Чернігівський державний педагогічний університет, 2001р., Київський індустріальний педагогічний коледж, 1999р., майстер виробничого навчання з обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях | Електрогазозварник | 12 тарифний розряд |
Коментарi