FacebookYouTubeПідписатися на RSS
Учні ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» під керівництвом викладачки біології Оксани Бабійчук долучаються до збереження і дослідження біорізноманіття Волині.

Наші учні ведуть польові спостереження за тим, коли і де з’явилися перші білі лелеки на гніздах, здійснюють фотофіксацію, визначають GPS координати. Зібрану інформацію опрацьовує кандидат біологічних наук В.М.Грищенко, який висловив подяку за співпрацю в науковій статті.

На сторінці Канівського природного заповідника також є подяка за організацію збору даних.

Відомості про поширення рідкісних видів рослин і тварин, зібрані Оксаною Бабійчук, включені до щорічних тематичних збірників знахідок видів, що перебувають під охороною в Україні.

Світлини місцевих видів викладачка розміщує на Інтернет-ресурсах з дослідження біорізноманіття, де їх використовують науковці.

/Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 1.jpg /Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 3.jpg /Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 2.jpg /Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 5.jpg /Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 6.jpg /Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 7.jpg /Files/images/novini/2021/berezen/бабійчук 8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 629

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.