Міцна основа

Учні ДНЗ "Нововолинського ЦПТО", що проживають у гуртожитку активні учасники засідань гуртка "Міцна основа". 27.11.2019 року на засіданні обговорили тему "Дружба". При спілкуванні діти розповіли якими вони хочуть бачити своїх друзів, які риси характеру цінують найбільше, що хотіли б змінити у відносинах зі своїми друзями.

/Files/images/gurtojito/novini/міцна основа 1.jpg /Files/images/gurtojito/novini/міцна основа 2.jpg /Files/images/gurtojito/novini/міцна основа 3.jpg


«Ввічливість на кожний день»

Цікавою і змістовною була зустріч з мешканцями гуртожитку нашого центру із зав. бібліотекою Тетяною Поліщук і викладачем спецдисциплін Галиною Ненько, які ознайомили з певними правилами культури поведінки прийнятими в суспільстві.

Учні прослухали основні правила етикету в ресторані, в гостях, в транспорті та на вулиці, в театрі та кінотеатрі, в людних місцях.

Аби навчитися правильно і красиво сервірувати стіл Галина Іванівна на практиці показала, як потрібно оформляти святковий стіл, які є столові прибори і як ними користуватися. Як правильно користуватися серветкою, і як оригінально можна її скласти, адже серветка є прикрасою столу.

Доповненням до розмови про етикет став перегляд відеороликів та ознайомлення з книгами з по цій темі.

І на завершення зустрічі присутні взяли участь у вікторині та тестуванні.

Ці правила прості, їх неважко запам’ятати, але головне — не забувати застосовувати їх у повсякденному житті, такий висновок зробили учні по закінченню заходу.

/Files/images/novini/етикет 1.jpg /Files/images/novini/етикет 4.jpg


Батьківські збори

6 листопада в ДНЗ"Нововолинський ЦПТО" відбулися збори батьків учнів І курсу, під час яких були обговорені питання соціального та правового захисту підлітків. Керівники бюро правової допомоги, Іваничівської служби у справах дітей та ювенальної привенції надали поради батькам щодо виховання дітей. Про заклад освіти та його досягнення розповіла директор Валентина Приступа. Першокурсники продемонстрували свої таланти під час концерту. Після зборів батьки мали нагоду поспілкуватись з адміністрацією та педагогами.

/Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори1 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори2 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори3 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори4 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори5 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори6 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори7 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори8 2019.jpg /Files/images/gurtojito/novini/батьківські збори9 2019.jpg


Гуманітарний тиждень у гуртожитку

До проведення тижня гуманітарних дисциплін долучилися учні гуртожитку Нововолинського центру ПТО.У бесіді молоді люди мали змогу дізнатися про літературні премії, їх лауреатів. Зокрема, цікаво було послухати про Нобелівську премію, премію братів Гонкурів у Франції, Пуліцерівську премію США, премію жінок «Феміна», Букерівську премію Великобританії.Особливе захоплення в учнів викликала лауреат Нобелівської премії з літератури Світлана Алексієвич – білоруска українського походження.

/Files/images/gurtojito/novini/гум тиж у гуторжитку.jpg


Вплив алкоголю на організм людини

Виховний захід на тему "Вплив алкоголю на організм людини" провели викладачі Нововолинського центру професійно-технічної освіти для учнів, які проживають у гуртожитку. Метою заходу було показати учням негативний вплив алкоголізму на життя, формувати усвідомлення шкідливості вживання.

/Files/images/vh/proflaktika/вплив алкого1.jpg /Files/images/vh/proflaktika/вплив алкого2.jpg /Files/images/vh/proflaktika/вплив алкого3.jpg /Files/images/vh/proflaktika/вплив алкого4.jpg


Вікторина " Україна-моя країна"

У гуртожитку центру, для учнів першого курсу бібліотекар Тихоходова М.В. організувала та провела вікторину «Україна – моя країна». Учні з великою зацікавленістю прийняли участь у заході та активно відповідали на запитання. Майже на всі питання учні давали вірні відповіді.

Під час проведення заходу звучали вірші про Україну.

У книгозбірні була організована викладка літератури «Україна віхи історії …».

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Україна моя1.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Україна моя2.jpg /Files/images/bbl/_masov_zahodi_/Україна моя3.jpg


Збори мешканців гуртожитку

4 вересня в Нововолинському центрі професійно-технічної освіти пройшло спілкування учнів, що проживають у гуртожитку з адміністрацією закладу освіти.

Обговорили питання дотримання правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки, організації дозвілля, роботи з волонтером Максом Гомезом, проведення спортивно-масових заходів тощо.

/Files/images/gurtojito/novini/гуртожит4,09.jpg/Files/images/gurtojito/novini/новингурто4,09 1.jpg/Files/images/gurtojito/novini/новингурто4,09 2.jpg/Files/images/gurtojito/novini/новингурто4,09.jpg


День здоров'я!

7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Кожна людина прагне прожити своє життя довго та щасливо. А для цього потрібно вести здоровий спосіб життя. До цієї дати 9 квітня з учнями гуртожитку бібліотекарями центру Поліщук Т.Л. і Тихоходовою М.В. був проведений виховний захід «Чи добре знаєш, як здоров’яְ берегти».

Учні прослухали поради щодо збереження здоров’я, взяли участь у вікторині та грі «Перлини народної мудрості» (прислів’я про здоров’я), пройшли тест «Який у вас настрій». Переглянули відеофільми «Шкода куріння. Як насправді куріння вбиває», «Що робить алкоголь із Вашим організмом», та викладку літератури по цій темі.

/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя1.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя2.jpg/Files/images/bbl/_masov_zahodi_/день здоровя3.jpg


Вивчаємо рідний край

У перший тиждень строгого посту, перед Великоднем, Рада гуртожитку ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» організувала похід мешканців гуртожитку до Чоловічого монастиря в Низкиничах. Екскурсію по святих місцях проводив Павло Степанович Сіжук. Його розповідь про історію рідного краю та заснування монастиря, була захоплюючою і цікавою. Всі повернулися в гуртожиток переповнені враженнями, бадьорі та в гарному настрої.

/Files/images/gurtojito/novini/мона.jpg/Files/images/gurtojito/novini/монаст.jpg/Files/images/gurtojito/novini/монасти.jpg/Files/images/gurtojito/novini/монастир.jpg/Files/images/gurtojito/novini/монастир1.jpg/Files/images/gurtojito/novini/монастир2.jpg


Безпека життя – право і обов’язок кожного


12 грудня відбулися збори мешканців гуртожитку. На обговорення винесено питання правил проживання та пожежної безпеки. Інженер з охорони праці Рудець Василь розповів про необхідність дотримання правил протипожежної безпеки, правил поведінки на льоду та з піротехнічними засобами. Заступник директора з АГЧ Онопчук Валерій повідомив про встановлення системи пожежної безпеки та відповідальність яка покладається на мешканців гуртожитку за її збереження. Директор Приступа Валентина наголосила на необхідності дотримання правил проживання у гуртожитку, збереженні майна, та на відповідальності за нанесені збитки.

/Files/images/gurtojito/novini/DSCN5285.JPG /Files/images/gurtojito/novini/DSCN5293.JPG /Files/images/gurtojito/novini/DSCN5297.JPG /Files/images/gurtojito/novini/DSCN5303.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 229

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.